Wpis z mikrobloga

Piasek w Jury, oczywiście już miał tzw Coming Out... Choć nie wiem co on tam z tańcem ma wspólnego.


@Redzi89: Tyle samo co Wodecki czy Tyszkiewicz - w TzG dwóch jurorów jest profesjonalnych, a dwóch służy za "głos publiczności".

Gej wyparuje jak tańczy z kobietą? Taniec nie ma nic wspólnego z orientacją. Jest strona aktywna, jest pasywna, którą odgrywa kobieta, która swoją drogą w tańcu klasycznym pełni drugorzędną rolę.


@Logytaze:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ch1va5: @Jestem_robotem123: a to nie jest tak, że w tańcu towarzyskim tańczą pary mieszane, mężczyzna odgrywa swoją rolę, a kobieta swoją i geje tańczą z kobietami, lesbijki z mężczyznami, bo partner od tańca nie ma obowiązku być też partnerem w życiu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lagi_mozgu: ale ja nie wiem, czy ty rozumiesz o czym jest ten wątek xd to tak, jakby w sztafecie mieszanej wystawić czwórkę gejów zamiast dwóch kobiet i dwóch mężczyzn. Taniec dwóch facetów to chyba inna konkurencja niż taniec faceta z kobietą XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Osoby LGBT walczą właśnie o to żeby móc żyć tak samo jak osoby hetero i móc robić to samo razem co każdy inny człowiek bez głupich uwag i przyklejania łatek.

@lagi_mozgu: no ale to nie jest program o miłości, ci ludzie, którzy w nim tańczą, się nie znają przed programem, nie za partnerami życiowymi, po prostu tańczą se w parach XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krisskow: generalnie problem leży chyba w tym, że jeśli do jakiejś rywalizacji "okołosportowej" przyjmuje się taki, a nie inny zestaw zawodników, to trochę dziwnie go zmieniać ze względu na orientację. Dwóch facetów może pewnie zrobić ciekawszs figury, niż babka z facetem, bo faceci są generalnie silniejsi XD
Wydaje mi się, że gej mógł tańczyć z kobietą, żeby szanse i zasady pozostały równe dla wszystkich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Redzi89: to jest abstrakcja, bo na wszystkich festiwalach i imprezach tanecznych jest dużo kobiet, które potrafią prowadzić i tańczą z innymi kobietami, ale faceta, który umie podążać to ze świecą szukać.