Wpis z mikrobloga

@Redzi89 i dobrze, niech więcej pokazują w polskiej telewizji takich par, powoli zachodnie wartości i normalność wkradają się coraz wiekszymi krokami do polskiego społeczeństwa i uświadamiają, że homoseksualizm to coś normalnego i na miejscu prawaków i innych odklejeńców prędzej zaczynałbym się bać księdza z pobliskiej ambony czy nie dobierze się znowu do kolejnego dziecka niż takiego przyjaznego geja
  • Odpowiedz
Jest strona aktywna, jest pasywna, którą odgrywa kobieta, która swoją drogą w tańcu klasycznym pełni drugorzędną rolę. Dwóch chłopów w takim tańcu to trochę tak jakby zorganizować turniej szachowy, w którym zawodnicy żonglowaliby pionkami.


@Logytaze: XDDDDDDDDD

Facet nie może mieć roli pasywnej? Rycerzu? xDDDD
  • Odpowiedz
@Redzi89: Nie 9gladam tv i dowiedzialem sie o tym tutaj, z wykopu. Także powinieneś dostac medal za rozprzestrzenianie informacji na tematy ktore Cie #!$%@?ą. Nie rozumiem, ale ok. Wracajac do tematu, zacytuje klasyka "Jak sie kochają, to #!$%@? z nimi".
  • Odpowiedz
@pies_ogrodnika: Wiesz, siedzę w tej "modzie" odkąd skończyłam 12 bo jestem "odbiorą docelowym". Jeśli chodzi o taniec to sama tańczyłam balet przez sześć lat. Ale pewnie ty wiesz lepiej.
  • Odpowiedz
Jedynie dziwię się, że OP-owi przyklejacie łatkę homofoba


Ale to co ty piszesz to właśnie jest homofobia xD

Takie gadanie, czemu nie możesz tańczyć z kobietą żeby się nie wyróżniać? Chciałbyś żeby tobie ktoś tak ustawiał życie?

Osoby LGBT walczą właśnie o to żeby móc żyć tak samo jak osoby hetero i móc robić to samo razem co każdy inny człowiek bez głupich uwag i przyklejania łatek.

@Logytaze:
  • Odpowiedz
Przeciez jest tak że są ruchy w danym tańcu charakterystyczne dla kobiety, są ruchy charakterystyczne dla mężczyzny.


@pies_ogrodnika: Co rozumiesz przez ruchy charakterystyczna dla kobiety/mężczyzny? Czy to wynika jakoś z naszej fizjonomii, czy jest to kod kulturowy i to, co utożsamiamy typowo z tym, co kobiece/męskie? Bo trochę tu właśnie o to chodzi, aby łamać ten stereotyp. No i druga sprawa - przecież tam też jedna osoba będzie wykonywała ruchy, nazwijmy
  • Odpowiedz