Wpis z mikrobloga

@theicecold: jak wyżej. A co do Petersona - co za różnica kto wypowiada słowa, gdy są one zgodne z rzeczywistością. Znaczy, nie twierdzę, że wszystko co on mówi takie jest. Dziwny natomiast jest w ostatnich latach ten narastający opór przed akceptacją rzeczywistości. Coś się nie zgadza z co raz to bardziej od niej oderwanym u wielu ludzi światopoglądem, wyprzeć, zrelatywizować, powiedzieć "to nie moja prawda", zdyskredytować tego kto dokonał obserwacji ad
  • Odpowiedz
I dlatego nie miało miejsca nigdy w historii.


@Ekspert_od_niczego: miało wielokrotnie, i ma ponownie. Ostatnie symptomy to seksualizacja dzieci oraz normalizacja pedofilii. Co raz bardziej oba wypełzają spod kamienia. Także bez zmiany kierunku, kwestia czasu.
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: @Redzi89: Tylko to jest bez sensu podobnie jak wciskanie osób po zmianie płci w zawody kobiece. Różnimy się pod względem budowy ciała i każda płeć ma predyspozycje do czegoś innego a w tańcu kobieta z mężczyzną się uzupełniają a tutaj tego uzupełnienia nie będzie. Seksualność nie ma nic do tego chociaż podejrzewam, że pomysłodawcy chcieli wyjść na tolerancyjnych.
  • Odpowiedz
e tam, to wartości buduję cywilizacje. Gdy tych braknie to cywilizacja się zwija i tyle.


@szpongiel: NO to wartości, czy orientacje seksualne? Zdecyduj się może. Z resztą - czy wobec tego nie powinniśmy przejąć wartości tych, którzy radzą sobie najlepiej? Zgodnie z twoim tokiem rozumowania, to ich moralność musi być najlepsza. Wobec tego spójrzmy - jak traktuje się gejów na zachodzie?

A co do Petersona - co za różnica kto wypowiada
  • Odpowiedz
@theicecold: a czego nie rozumiesz ? #!$%@?ł się, że Piasek jest w jury mimo, że nie ma nic wspólnego z tańcem - a trafił tam bo jest LGBT który wyszedł z szafy. To zapytałem, dlaczego nie przeszkadzali mu inni jurorzy, którzy też niewiele mieli wspólnego z tańcem a nie byli LGBT. Jako przykład podałem Wodeckiego i Grabowskiego.

Czyli wykazałem, że nie chodzi mu profesjonalizm i znajomość tematu wśród jurorów, a jest
  • Odpowiedz
Czyli wykazałem, że nie chodzi mu profesjonalizm i znajomość tematu wśród jurorów, a jest po prostu mitycznym, ponoć w Polsce nieistniejącym homofobem. ¯_(ツ)_/¯


@ch1va5: nie, to absolutnie rozumiem, po prostu wcześniejsza konstrukcja zdania sugerowała, jakoby Wodecki albo Grabowski mieli coś wspólnego z LGBT, wybacz, to chyba mój błąd. Tak poza tym to słusznie wszystko opisałeś

@Raisei-chan: Dla lewara każdy pier.dolniety motyw odchodzący od normy to komentarz "no kude, staszne przciez
theicecold - > Czyli wykazałem, że nie chodzi mu profesjonalizm i znajomość tematu wś...

źródło: comment_1659434291DCrQm4W74pd7SU03lFGiNg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szpongiel

miało wielokrotnie, i ma ponownie.


Kiedy? W Chinach, które nigdy nie upadły? W Rzymie, w którym panowało chrześcijaństwo i kara śmierci za bycie homo?

Ostatnie symptomy to seksualizacja dzieci oraz normalizacja pedofilii


Typie...ty na serio w to wierzysz czy sobie jaja robisz? Normalizacja pedofilii? K. gdzie?
  • Odpowiedz