Wpis z mikrobloga

Prywatna firma kupiła sobie prawa do nakręcenia własnej wersji bajeczki o krasnoludkach i smokach. Firma słynąca ze złego traktowania pracowników, zwalczania związków zawodowych i unikania płacenia podatków (należy dodać na marginesie). Żeby zwiększyć zasięg i zarobić więcej hajsu (przypominam fundament kapitalizmu) postanowiła obsadzić kilka ról czarnoskórymi aktorami. Fani krasnoludków i czarodziejów oburzeni wielce. Czyjaż to wina zapytacie, no wiadomo...


#bekazprawakow #antykapitalizm #lotr
BojWhucie - Prywatna firma kupiła sobie prawa do nakręcenia własnej wersji bajeczki o...

źródło: comment_165934547805MLeMkXLCuzyigDpCHQk6.jpg

Pobierz
  • 44
›rok 2022
›wykopcy odkrywają istnienie pojęcia "fanfik"
Fajniej by było, gdyby zekranizowali książkę Jeskowa
ale co ma do tego mityczne lewactwo?


@BojWhucie: A gdzie ja napisałem cokolwiek o lewactwie? Odpowiadam na to, że "wolnorynkowcy krytykują prywatną firmę! xD".

osoby takie jak Ty, będące zwolennikami wolnej krytyki, jakoś zabraniały krytykowania piekarze co odmówił usługi parze gejów


@PrzeKomentator: Weź mi zacytuj chociaż jeden mój komentarz gdzie krytykowałem tamtą krytykę.
Moje podejście jest zawsze takie same. Ludzie mają prawo krytykować firmy i ich decyzje, niezależnie od tych
@BojWhucie: próba przedstawienia ludzi krytykujących serial jako infantylnych dzieciaków nierozumiejących świata, ogladajacych bajeczki (typu świnka pepa), jako fanów krasnoludkow (hehe bo wiecie, krasnoludki sa dla dzieci, jesli oglądasz krasnoludki i wiesz jak je przedstawił tolkien to jestes żałosny), do tego smoki xD niewyczymie jaka beka, ktoś oglada smoki i czegokolwiek wymaga? Co za debil z niego.
Do tego łączenie ekranizacji książki do ktorych praw nie mają ze zwalczaniem związków zawodowych.
I
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BojWhucie: ciekawe, że prawaki ciągle gadają o darmowej promocji, gdy cisniemy bekę z konfiarzy, a nie łapią, że wokeism w kinematografii istnieje właśnie dzięki ich oburzeniu i wynikającej z tego promocji.
włączeniu do tego jakiejś walki klasowej związków zawodowych z kapitalistami


@11mac11: napisałem to żeby podkreślić lub uświadomić co poniektórym jak bardzo "lewacki" jest ten prywatny i nastawiony na zysk projekt. Gdyby op był uczciwy napisałby: Korporacja niszczy i obrzydza ludziom współczesną kinematografię.
"wrażliwości spolecznej" maksymalizuje zyski


@11mac11: skoro da się na tym zarobić, kapitalizm co zrobisz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Was wykorzystuje a nam psuje rozrywkę.


wystarczy nie oglądać, albo nakręcić własną wersję, prawilną