Wpis z mikrobloga

Cześć.
Chciałbym was zapytać jak wygląda sytuacja na warszawskim rynku pracy.
Szukam pracy jako analityk danych, ogarniam excela w tym vba, SQL, python(pandas, numPy) - tutaj ciągle się rozwijam. Nie mam jako takiego doświadczenia komercyjnego, natomiast kilka lat temu pracowałem przez pół roku w korpo, sektor bankowy, następnie obsługa klienta - w tym sprzedaż.
Jestem po studiach technicznych, które zakończyłem na poziomie inżyniera.
Posługuję się angielskim na poziomie B2/C1.
Czy z takim CV mam szansę dostać w Wawie pracę dostając co najmniej 5k netto na start? Fajnie byłoby też gdyby praca była w modelu hybrydowym tudzież w pełni zdalna. Forma zatrudnienia jest mi szczerze obojętna.
#praca #korposwiat #korpo #warszawa #pracbaza
  • 11
  • Odpowiedz
@JimJimowski: Osobiście przy zarobkach netto poniżej 7-8k (nie pamiętam ile dokładnie, ale ważne jest wpadanie w drugi próg) nie szedłbym w umowę B2B. Lepiej zostawić sobie przywilej małego ZUSu na wyższe wynagrodzenie. Poza tym jako Junior na B2B jesteś mniej „chroniony” od zwolnienia itp. Także przemyśl czy na pewno rodzaj umowy nie ma dla Ciebie znaczenia. Jeśli nie to problem z głowy, po prostu miej na uwadze, że B2B to nie
  • Odpowiedz
@JimJimowski skup się na Pythonie i dorzuć do tego jakieś BI: Power BI, Tableau albo jakiegoś niszowego QlikSense'a. Do zespołu w którym pracuje były jebitne problemy żeby znaleźć kogoś z doświadczeniem w PBI a hajs jest około 10k netto.

Poza pracuj.pl sprawdzaj stronki: justjoin.it i nofluffyjobs.
  • Odpowiedz
@Metylo: miejsc dla ludzi bez doświadczenia jest względnie mało, a kandydatów całkiem dużo. Przy czym zakładam, że autor nie chce startować na takiego analityka danych co sumuje kolumny w Excelu tylko chce robić faktycznie analizować duże ilości danych.
  • Odpowiedz