Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: jesteś odklejony, bo 300 metrów to zdecydowanie nie jest normalna powierzchnia domu dla czterech osób. To o wiele za dużo, co powoduje przeogromne koszty utrzymania budynku, przede wszystkim ogrzewania. Nie bez powodu prawie nikt takich domów nie buduje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borjaki: każdy dom ma ogromną przewagę nad mieszkaniem - mianowicie nie masz sąsiadów wokół siebie, masz więcej przestrzeni i masz działkę
@Shatter: no rozmawiamy pod postem dotyczacym domu z garazem o powierzchni 117m, no to jednak ja mam wiecej przestrzeni w mieszkaniu. sasiedzi w ilosci 2 na pietrze jakos mi nie przeszkadzaja, rzadko ich widuje. zreszta gdzie masz domy bez sasiadow bo chyba nie w poblizu duzych aglomeracji- owszem sa takie ale po kilka milionow. takze nie widze tej przewagi. ja natomiast mam wszedzie blisko, przedszkola, szkoly z buta.
tak było


@seanconnery: Może tak być - uważasz, że takie sytuacje się w życiu nie zdarzają? Wygrana w totka to żart, ale jest sporo ludzi, którzy mają pieniądze z innych źródeł, a nie mają zdrowia i czasu. A sprzedającemu wystarczy, że znajdzie się dosłownie JEDNA osoba, która produkt i cenę uzna za zadowalające. To nie konkurs popularności.
To nie nieruchomości sa drogie, to Wy zarabiacie mało.


@Sanremu: Dwa lata temu postawiliśmy podobny ale ładniejszy i zapewne lepszej jakości (bo budowany dla siebie) kurnik w stanie deweloperskim za 350 tys. No, dodajmy do tego działkę jeszcze. Nawet uwzględniając wzrost kosztów materiałów budowlanych, cena co najmniej o 400 tys. zawyżona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pastaowujkufoliarzu: Nawet w normalnych cenach domy na zadupiu ciężko sprzedać a ty gadasz o chorej matce xddd Dotąd myślałem żeś troll, ale chyba rzeczywiście odklejony po prostu jesteś
Nawet w normalnych cenach domy na zadupiu ciężko sprzedać a ty gadasz o chorej matce xddd


@Anien: Jeżeli czegoś nie rozumiesz to nie znaczy, że to jest głupie. Prawdziwy świat jest bardziej skomplikowany niż wydaje się trollom co klepią na tagu z pwinicy całymi dniami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borjaki: Masz dwóch na piętrze, jednego pod sobą, jednego nad sobą. W domu sąsiada masz co najmniej 20 metrów dalej. Profit.
Jak masz mieszkanie większe niż 117 metrów to należysz pewnie do 2% posiadaczy tskcih mieszkań w Polsce.
I nie masz podwórka