Wpis z mikrobloga

@FLAC co Ty #!$%@? xDD. Dom 120 metrów to praktycznie dwa razy więcej niż zwykle mieszkanie w bloku. A posiadanie domu to bardziej plusy ma że nikt za ścianą żony nie bije żadne dziecko nie drze ryja. Na #!$%@? dwóm osobom dom 300metrow..
A posiadanie domu to bardziej plusy


@Kipper: pod warunkiem że to nie szeregówka albo bliźniak co jest bardzo popularne bo tańsze. No i masz też opcję domu-kurnika gdzie masz 4 metry do somsiada co też znaczy 0 prywatności.
@FLAC i tak dom 120 metrów to dwa razy więcej niż mieszkanie, masz ogródek, garaż. Nie wiem po co by mi miał być dom 300 metrów. Możesz mi wyjaśnić swój punkt widzenia? Co w takimi domu byś chciał robić? Chyba że chcesz tam mieszkać w 10 osób to okej. Ale generalnie przeskok finansowy z mieszkania 60 m a domu 120 metrów to już ogrom a 300 to kosmos. Same rachunki za ogrzewanie
@Kipper: rodzice mają kostkę PRL 240 m2 i po ociepleniu nie ma dramatu z rachunkami, ale szczegółów nie znam. Duży dom zawsze się przydaje, miejsce można wykorzystać jak kto chce. Chyba że czyjeś zainteresowanie to po pracy piwo do ręki i siedzienie przed TV, to faktycznie starczy pokój z aneksem i kibelek w takim domu, bo niczego więcej mu nie trzeba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: na olx w całej Polsce takich "mieszkań" jest mniej niż tysiąc, z czego wiele to całe kamienice/piętra w kamienicach na sprzedaż, a także domy szeregowe. Powodzenia w bajdurzeniu xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kipper: rodzice mają kostkę PRL 240 m2 i po ociepleniu nie ma dramatu z rachunkami, ale szczegółów nie znam. Duży dom zawsze się przydaje, miejsce można wykorzystać jak kto chce. Chyba że czyjeś zainteresowanie to po pracy piwo do ręki i siedzienie przed TV, to faktycznie starczy pokój z aneksem i kibelek w takim domu, bo niczego więcej mu nie trzeba.

@FLAC: gdyby mieli kostkę 120m to mieliby połowę niższe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: no oczywiście, że o mieszkaniach, a nie o domach.
Płot twist - pomyliłem cie z inną osobą, której odpowiadałem, sorry XD
Ty to jesteś od pomysłu, 300 metrów to normalna powierzchnia dla czterech osób (nie, nie jest to normalna powierzchnia dla czterech osób, to zdecydowanie większa niż standardowa powierzchnia, w dodatku o wiele większa niż do normalnego życia potrzeba. Sam pomysł kuchni z salonem o powierzchni 150 metrów jest dość