Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1161
@konserwix: Ale rynek pięknie brutalnie zweryfikuje takich inwestorów :) Poszukiwanie większego frajera od siebie w toku XD. Całe szczęście RPP i KNF zakończyła bal, bo jeszcze jakiś biedny człowiek by się na to zadłużył XD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@konserwix: wszystkie te kurniki kupią oczywiście ludzie za gotówkę xD żeby dostać kredyt na banke teraz to trzeba być w klasie wyższej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 209
@konserwix: przecież Kalinówka to turbo zadupie, które ratuje tylko to, że blisko jest węzeł na S12, a cenę walnęli jakby to było podobne zadupie, ale pod Warszawą xD
  • Odpowiedz
  • 45
@pastibox
@konserwix
To nie nieruchomości sa drogie, to Wy zarabiacie mało.
Trzeba się z tym pogodzić, może nie w Waszym otoczeniu ale ludzie zarabiają dużo więcej niż kilka lat temu. Czekajcie dalej na spadki i płaćcie grzecznie za wynajem
  • Odpowiedz
  • 17
@nocneszczury ale dla kogoś zupełnie szczerze to może być ok cena. Milion za dom z działka to w tych czasach nie jest dużo, jak ja kupowałem pierwszy dom kilka lat temu to ceny były niższe, teraz wartosc mojego domu wzrosła dwukrotnie, ale zarobki wzrosły 4 krotnie (JDG) (ale znajomi na etacie którzy sumiennie chodzą po podwyżki tez zarabiają conajmniej dwukrotnie więcej).
  • Odpowiedz
@Sanremu: tak, legitymizuj dalej żądania potężnych "inwestorów" którym nagle przestał się spinać budżet, niedługo będą sprzedawać atrakcyjną, pustą działkę w Łuszczowie 11 arów z kilkunastoma paletami bloczków w promocyjnej cenie 700 000 PLN xD
  • Odpowiedz
@kidnice nie ma co się frustrować, zawsze znajdzie się zloty środek. Ktoś coś ponwgocjuje i kupi a jak się nie sprzeda to albo inwestor obnizy cene albo przeczeka. Tak czy siak na tym zarobi. Daleki jestem od stwierdzen w stylu betonowe złoto itd. Tez uważam że to są wysokie ceny jak za takie domy ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, ludzie zarabiają dużo więcej niż kiedyś.
  • Odpowiedz