Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze jest w Shimayo w Gdyni. Chłopak był fajny, minimalny wyższy ode mnie, a mam 175. Jak tak teraz patrzę to sporo chłopaków sobie zawyża wzrost xD ja ogólnie to nie zwracam uwagi na wzrost, ale mam dobrą pamięć i jak ktoś na profilu ma napisane, że ma 183, a w rzeczywistości jest z 2-3 cm wyższy ode mnie to taka średniawka. Za to pozwolił mi wybrać zestaw i oczywiście za niego zapłacił;) Nowym osobom przypominam, ze mój challenge polega na tym, żeby do końca miesiąca chodzić na randki do restauracji na czyiś koszt. Jak ktoś ma pomysł jak sobie rozszerzyć ten challenge to proszę pisać () #rozowyslonikxrandkuje #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski #rozowypasek #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
rozowyslonikx - Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze...

źródło: comment_1658773033IExYVw8RCjkAP24GPVWy5h.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to nie bait , na tinder sporo takich lasek.


@solo_living_yolo Ja wiem, że są takie, które tak robią. 33% o ile się nie mylę, ale po prostu tu tej jakoś średnio wierzę. Nie miałam za bardzo czasu się temu bliżej przyjrzeć, więc na razie zachowam neutralność.
  • Odpowiedz
@little_muffin:

Ale tu nie chodzi o cebulakowanie, a o rozum. Na litosc, jak mozna zabrac dziewczyne ktorej defacto sie nie zna na obiad za stowke gdzie moze sie wcale rozmowa nie kleic, zrobic jakis wstyd swoim zachowaniem bo przeciez sie jej nie zna czy mase innych rzeczy? Na 2-3 spotkaniu juz to troche inaczej wyglada mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx:

Dobra, sama sobie wymyslilas challenge. Zrob cos po czym zamkniesz buzie niedowiarkom na nastepnym spotkaniu, a reszta nadal chetnie bedzie czytac te wrzutki jesli faktycznie to sie dzieje na prawde, bo to zloto XD
  • Odpowiedz
@little_muffin:

Juz sie balem, ze bedziesz brnac w zaparte XD
Obiad za stowke to jeszcze nie tak wiele. Idz do jakiegos lokalu bedac na spacerze na długiej albo przy monciaku to z deserem mozesz to pomnozyc x2 albo x3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to wszystko zależy jakie jest drugie dno , ogólnie to te laski robiły galę za takie balety, ale sporo lasek które chce się najeść też tak kombinuje , raczej 50 %.


@solo_living_yolo jak robiły galę to spoko, opłaca się, bo diva z 200-300 by wzięła.

Ja właśnie z tego powodu nigdy sobie nie dałam żadnemu facetowi nawet drinka postawić w klubie. Bałam się, że będzie czegoś więcej oczekiwać.
  • Odpowiedz
Ja właśnie z tego powodu nigdy sobie nie dałam żadnemu facetowi nawet drinka postawić w klubie. Bałam się, że będzie czegoś więcej oczekiwać.


@WielkiNos: trochę jest w tym prawdy. Ja miałam kiedyś na tinderze sytuację, że umówiłam się z typem by iść do zoo. Na miejscu chciałam iść do kasy biletowej, a on na mnie tak dziwnie spojrzał i powiedział, że już kupił bilety online. Po randce oczywiście myślał, że
  • Odpowiedz