Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze jest w Shimayo w Gdyni. Chłopak był fajny, minimalny wyższy ode mnie, a mam 175. Jak tak teraz patrzę to sporo chłopaków sobie zawyża wzrost xD ja ogólnie to nie zwracam uwagi na wzrost, ale mam dobrą pamięć i jak ktoś na profilu ma napisane, że ma 183, a w rzeczywistości jest z 2-3 cm wyższy ode mnie to taka średniawka. Za to pozwolił mi wybrać zestaw i oczywiście za niego zapłacił;) Nowym osobom przypominam, ze mój challenge polega na tym, żeby do końca miesiąca chodzić na randki do restauracji na czyiś koszt. Jak ktoś ma pomysł jak sobie rozszerzyć ten challenge to proszę pisać () #rozowyslonikxrandkuje #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski #rozowypasek #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
Pobierz rozowyslonikx - Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze...
źródło: comment_1658773033IExYVw8RCjkAP24GPVWy5h.jpg
  • 238
Totalnie nie rozumiem hejtu jaki się tu wylewa na @rozowyslonikx
Jeśli nikomu nic nie obiecuję tylko chce się umawiać na randki po knajpach to nic w tym zdrożnego nie ma. Rozporządzanie portfelami gamoni którzy za to płacą jak własnymi i boldupicie.
Wykop miał zawsze problem z tym jak kto wydaje swoje własne hajsy jeśli nie zgadza to się z ich światopoglądem.
Ja osobiście sam bym tak nie zrobił, szanuje swoją pracę i
Ja #!$%@? 21 wiek typiarka za jedzenie chodzi na randki i naciąga typów…. Dodatkowo wrzuca to na wykop i nazywa challenge’m. Dokąd to społeczeństwo zmierza …


@macs_9: i bardzo dobrze, oby więcej tak robiło, czas zacząć ludziom otwierać oczy, w czasach takiego modelu matrymonialnego partnerstwo to jedyna opcja, jak się jeden z drugim kilka razy natnie na stawianie kolacji za kompletnie nic, to później nie będzie już taki chętny żeby to
@rozowyslonikx:

napisane, że ma 183, a w rzeczywistości jest z 2-3 cm wyższy ode mnie to taka średniawka


a to się non stop zdarza xD a później typy zdziwione, że laski mówią, że 180 cm to mało xD jak przychodzi koles 170 i mówi, że ma 180 to sorry, ale haha kobiety za chwilę będą krzyczeć, że chcą facetów 190 cm xD zawsze mam z tego bekę. Sushi wygląda smacznie. Z
powodzenia ʕʔ zabawny challenge a widze, że faceci zamiast się ogarnąć i przestać spermic nie biorą lekcji z twoich wpisów tylko wylewają hejty w komentarzach, smiechowe xd


@Ilawa: Niestety aby przestać spermić na poziomie grupy to musi się zmienić kultura. Bo np. to płacenia faceta za randki to jest aspekt kulturowy, nadal dość silny w Polsce (nie tylko w Polsce ofc).
Kultura ulega zmianie tylko jeśli większość
Do chalengu można dodać że nie bierzesz na spotkanie hajsu własnego ani karty, taka dodatkowa adrenalina jeśli on stwierdzi że płaci za siebie to kombinuj dziewczyno ( ͡° ͜ʖ ͡°)