Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze jest w Shimayo w Gdyni. Chłopak był fajny, minimalny wyższy ode mnie, a mam 175. Jak tak teraz patrzę to sporo chłopaków sobie zawyża wzrost xD ja ogólnie to nie zwracam uwagi na wzrost, ale mam dobrą pamięć i jak ktoś na profilu ma napisane, że ma 183, a w rzeczywistości jest z 2-3 cm wyższy ode mnie to taka średniawka. Za to pozwolił mi wybrać zestaw i oczywiście za niego zapłacił;) Nowym osobom przypominam, ze mój challenge polega na tym, żeby do końca miesiąca chodzić na randki do restauracji na czyiś koszt. Jak ktoś ma pomysł jak sobie rozszerzyć ten challenge to proszę pisać () #rozowyslonikxrandkuje #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski #rozowypasek #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
Pobierz rozowyslonikx - Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze...
źródło: comment_1658773033IExYVw8RCjkAP24GPVWy5h.jpg
  • 238
abawny challenge a widze, że faceci zamiast się ogarnąć i przestać spermic nie biorą lekcji z twoich wpisów tylko wylewają hejty w komentarzach, smiechowe xd


@Ilawa: A czy równie zabawne dla ciebie było jak baby dostawały po ryju od swoich misiaczków (bo łobuz kocha najbardziej)? Sytuacja podobna - dobrowolnie pakują się w taką sytuację, baba ma siniaka pod okiem, chłopu z portfela 300 ubyło - wielkiej krzywdy nie ma, ale jednak.