Wpis z mikrobloga

Ile czasu dojeżdżacie do pracy?

Ja z reguły 10-15 minut samochodem, ale przez cały tydzień muszę dojeżdżać do innego oddziału który jest oddalony o 90km przez co całość trwa ~1h

I tak zastanawiam się jak można tak dojeżdżać na codzień, przecież to 2h dziennie wyjęte z życia xD

#pracbaza #niemcy
  • 41
@erni13: przed pandemia jezdzilem rowerem. mialem dwa biura, jedno 25 km od domu, drugie 36
czesciej jezdzilem do tego dalszego czyli 1,5h rano i ciut wiecej (bo wiecej ludzi) popoludniu na rowerze
piekny czas to byl i mialem fajna kondycje

znajomi jezdzili autem do tego samego biura i czasem 2h w jedna strone (mieli bardzo daleko)
szalenstwo
@SolarisYob: Chryste niebieski, czym dojeżdżać 2h? Autem? Komunikacja miejska?

@wykopowy_brukselek: Myślę, że jazda 1.5h rowerem gdy twoim hobby jest pedałowanie to jak najbardziej spoko sprawa, bo wracając z pracy robisz to, co lubisz robić w wolnym czasie więc masz dwie pieczenie na jednym ogniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@erni13: 15/20 autem/niecala godzina zbiorkomem.

Kiedys mialem zakwaterowanie pod Heilbronnem a prace na poludniu Stuttgartu.
Niecale 90km. Dojazd do pracy to bylo ok 1,5 godziny, powrot od 2,5 do 4 godzin.
Bo zakwaterowanie pare euro taniej xD
Jebnalem ta robote po paru tygodniach.
@erni13: Przeprowadziłam się do centrum miasta i miałam 6 minut pieszo do pracy.
Pół roku później zmieniłam pracę i mam 40 minut w jedną stronę, bo biuro na zadupiu (°°
Ale w sumie są plusy - jest dość luźno w zbiorkomie, bo większość ludzi jedzie z zadupia do centrum.
@Trueslap36: 40 minut autem czy komunikacją?

Imo komunikacją jeszcze ujdzie, wgapisz się w telefon, poczytasz książkę i czas zleci. A w aucie siedzisz i się skupiasz dodatkowo