Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PiesTaktyczny: ostatnio zwróciłam uwagę właścicielowi agresywnego psa, że powinien mieć go na smyczy (oczywiście brak kagańca również). brak reakcji. po postraszeniu strażą miejską, gość podszedł i #!$%@?ł mi z pięści w brzuch. policja oczywiście umywa ręce, bo nie ma monitoringu, a gość się ulotnił. nie mam już wiary, że w tym kraju będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@Zielonka696969: @wydac_Jadzke_za_Kokeszke: @kilemile: @bobikufel: @Opryskus69: @smk666: @Lucass3d: @GeraltRedhammer: @yami: @WaveCreator: @Lucass3d: @bezbekpol: @kaaban: @fristajl: @Kutafonix215 @HeadH: z tego co rozumiem z wpisu to chyba szlak rowerowy w górach. Autorka nie jest też pewna czy wyhamowała przed psem czy w niego uderzyła ze względu na mocne uderzenie głową. Co prawda nie podała prędkości, ale zapewniam, że i z
  • Odpowiedz
@bobikufel: nie da sie przewidziec zwierzat co zrobia, raz jechalem przez jakas wies i byly dwa koty po obu stronach i oba sie na mnie patrzyly i staly w miejscu, kiedy bylem juz bliko miedzy nimi, jeden kot postanowil przebiec na druga strone z 50 centymetrow przed przednim rowerem
  • Odpowiedz
dobra, dla tych, którzy są ciekawi ile grzała przed wypadkiem - jej ostatnia dłuższa trasa była z piątku i jechała przez drogę na gubałówce, które wygląda jak na obrazku. ile tam jechała? według stravy momentami grzała tam ponad 40km/h. na wąskiej drodze, pełnej turystów w środku dnia w szczycie wakacyjnego szczytu. także nie byłbym wcale zdziwiony gdyby w to dziecko też #!$%@?ła się przy podobnej prędkości.

serio, rowerzyści chcą, żeby ich traktować
Imfromalaska - dobra, dla tych, którzy są ciekawi ile grzała przed wypadkiem - jej os...

źródło: comment_1658698257fXmA8UJTZN0T25QlnXqPP1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dokładnie zakazać dzieciom:

- zabaw z psami,


@muadzik: nic takiego nie napisałam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pies na spacerze powinien być z osobą, która jest w stanie nad nim zapanować.


Może niekoniecznie powinna być to osoba pełnoletnia, ale ktoś kto ogarnia psa. Dla własnego bezpieczeństwa i innych
  • Odpowiedz
@PiesTaktyczny: Kiedyś miałem sytuację w której babka ~150cm/50 kg max wyprowadzała sporego psa (wyglądał jak owczarek podhalański). Bestia była prawie większa od niej i kiedy zobaczył mojego psa wyrwał do przodu ciągnąć ją za sobą niemal bez oporu( dosłownie ciągnąć). Nie mam pojęcia jak ale w 3 sekundy udało mi się podnieść mojego psa (dość niewielki terrier) jedna ręka a druga trzymać tego potwora za obroże tak by trudno było mi
  • Odpowiedz
@reddin Ty to dopóki nie masz przepisu pokazanego to zdrowego rozsądku nie będziesz używać.
Nie ma też przepisu że nie można #!$%@?ć 100km/h rowerem po CPR i to też pochwalasz?
  • Odpowiedz
Ty to dopóki nie masz przepisu pokazanego to zdrowego rozsądku nie będziesz używać.

Nie ma też przepisu że nie można #!$%@?ć 100km/h rowerem po CPR i to też pochwalasz?


@Maaciex: Ale mnie nie interesują twoje teorie na chłopski rozum, może tam jechać i jechała. Opiekun psa zaś: https://www.wykop.pl/wpis/66810377/oto-dlaczego-dzieci-nie-powinny-same-wyprowadzac-p/#comment-237173359

A twoje tyle co sobie posapiesz na wykopie. Może trenować i tyle. Resztę zmyślasz, by wzmocnić "argumencik" to żałosne.
  • Odpowiedz
100km/h rowerem po CPR


@Maaciex: Ale taki przepis jest.

A nie ma bardziej bezkarnej grupy w Polsce niż psiarze, którzy zawłaszczyli przestrzeń publiczną.
  • Odpowiedz