Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PiesTaktyczny: Zdrowia dla pani Olgi, ale szanowne Mirabelki i Mirki nie widzicie aby, iż pani ta trenuje sobie na ogólnodostępnym terenie i zamiast w pieska mogła wpaść na swoim zacnym rowerku na dzieciaka, co ja mowie jakby wjechała w dorosłego tez nic z tego dobrego by nie wyszło. Jak sie jedzie w miejscach publicznych to trzeba patrzeć z wyprzedzeniem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PiesTaktyczny: Nie tylko dzieci ale też i strasze osoby, nigdy nie rozumiem dlaczego na spacerze psy nie są na smyczy. Sytuacja sprzed roku gdzie jak co sobote wychodziłem biegać ok 6rano na pewnym odcinku za górki wybiegły dwa psy jeden amstaf drugi pitbull oczywiście bez kagańca i łańcucha za nimi pani która też biegała, na szczęście psy miały dobry dzień i nie zaatakowały (przypuszczam że gdyby psy mnie zaatakowały to pani
  • Odpowiedz
Nie ma też przepisu że nie można #!$%@?ć 100km/h rowerem po CPR i to też pochwalasz?


@Maaciex:

po ciagu pieszo-rowerowym jest ograniczenie tak naprawde takie, jak na strefie zamieszkania - bo w obu miejscach pieszy ma bezwgledne pierwszenstwo.
  • Odpowiedz
@bobikufel: stary, oni cię tu zjedzą. Takie brednie oparte na faktach i zdrowym rozsądku tu nie przejdą... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Głupia pipa #!$%@?ła po parku, między dziećmi, staruszkami, zwierzątkami. No ona robi trasę, trening, no kilometry. Czy ogólnodostępny park to odpowiednie miejsce? Oczywiście!!! W dupie ma bydło. A jak obdarła sobie ryja to wielki płacz. Wszyscy winni, tylko ona taka biedna. Gdyby staranowała dziecko? Babcię? #!$%@?
  • Odpowiedz
serio kogoś to gówno obchodzi co piszesz? robisz #!$%@? z logiki, wytrzezwiej, aktualnie zamilcz


@hipokryzjawkutos: piszesz jakieś kocopoły o robieniu dzieci i zarzucasz mi nietrzeźwość i brak logiki. Naucz się czytać, a potem dyskutuj z dorosłymi.
  • Odpowiedz
co mogło pójść nie tak?


@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: zaraz przyjdzie jeden z drugim debilem i powie, że TO JEST DROGA I LUDZIE NIE MIELI PRAWA NA NIEJ BYĆ. i to jest 100% prawdy. tylko jak się #!$%@?ę na takiego człowieka, który nagle zmieni kierunek, bo se chce kupić langosza, to przy takiej prędkości sam się połamię i zniszczę rower.

moralnie mam rację. w praktyce siedziałbym unieruchomiony przez kilka tygodni/ miesięcy i byłbym kilkanaście
  • Odpowiedz
no ale widocznie niektórzy cenią sobie bardziej swój upór niż własne zdrowie xD


@Im_from_alaska: na każdym zielonym też się zatrzymujesz, żeby sprawdzić czy nikt się nie #!$%@? na czerwonym? xD

Czy jednak cenisz sobie upór w przestrzeganiu przepisów bardziej niż własne zdrowie?
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Racja, powinien być zakaz poruszania się rowerami w przestrzeni publicznej. I samochodami. I hulajnogami. I wszystkim.

Nikt nie powinien wychodzić z domu, bo większość społeczeństwa to debile.
  • Odpowiedz
Trzy przypadki kiedy mega zwalniam i zachowuję szczególną ostrożność, a i tak się boję, że dojdzie do wypadku. Kolejno od najniebezpieczniejszego:

1. Pies na smyczy.Część psów nagle zauważając rower zamiast do właściciela to biegnie na drugą stronę przecinając rowerzyście trasę smyczą. W dodatku taki potrafi nagle skręcić i wbiec pod koła.
2. Dziecko z rodzicem. Dzieci są jak psy, tyle, że smyczy nie mają, dlatego stanową mniejsze zagrożenie, ale nadal
  • Odpowiedz