Wpis z mikrobloga

@rozowyslonikx: A ja kolejny raz proszę o stworzenie tagu, żeby można być na bieżąco. Nie wierze, że można się dać tak robić jak Ci faceci. Moim zdaniem są tacy sami jak te babcie, które dają się wrobić na wnuka albo kupują garnki za kilka tysięcy. Tylko, że Ty jesteś nieszkodliwa, a może się czegoś nauczą
Skończy się tak ze zacznie chodzić na terapię i kupi kota.

Znam kilka takich dziewczyn.


Oczywiście taniej byłoby słuchać starszych koleżanek, które powidza "ej Mariola, zastanów się" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko ze modniej jest dzisiaj napisać książkę 'tinder strindel" i udawać że w sumie to się nie chcę z nikim wiązać na stałe( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będzie tylko gorzej.


@TheGreenBastard: Jest pewna
nie łapcie się na te baity xd przecież typiara ma konto 5,5 roku na wykopie, a pisała, ze ma 19 lat xD i atakuje w najczulszy punkt wykopków


@Lefty: no i co? Ja mam 21 lat i konto od prawie 8. Co to jest za argumnet w ogóle?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@KnurJajcaty:

To nie kwestia wiary czy akurat ten przypadek jest baitem, prawda jest taka, że takie sytuacje dzieją się codziennie i jest z roku na rok coraz więcej spermiarzy tego typu co wysyłają przelewy nowo poznanym laskom w necie za nic z nadzieją na chociaż jakieś mile slowo xD

Jak dla mnie to fotografie takich obrzydliwych spermiarzy powinny być porozwieszane po ich miejscowościach z napisem "uwaga, spermiarz" żeby było wiadomo kogo