Wpis z mikrobloga

@EgzeQTroll: no i to, że wydaje się mało prawdopodobne, żeby trzynastolatka założyła sobie konto na wykopie i oprócz tego mam więcej plusów niż Ty więc mam rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: Już napisałam w odpowiedzi na komentarz kogoś innego. Nie twierdzę, że dobrze robi. Twierdzę, że to że tak robi, nie znaczy, że skończy tak jak piszesz. Ona ma 19 lat xD I wyszła kilka lat pod rząd z jakimiś mężczyznami przed 30 na darmową szamę. To jest w tym momencie bardziej twoje myślenie życzeniowe, niż prawdopodobieństwo. Jeszcze wiele w jej życiu może się zdarzyć.

Jesli jestem przystojny i pewny siebie, mam prawo okłamywać z premedytacją inne kobiety, tylko po to aby je przelecieć? A ja frajer zerwałem kontakt z poprzednią koleżanką z tinder, bo po drugim spotkaniu wiedziałem że nic z tego na dłuższą metę nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheGreenBastard: z tego co wiem, to jesteś już dość stary, więc nie ma co wybrzydzać. Napisałabym tak, gdybym była złośliwa ( ͡º ͜ʖ͡º). Jednak nie jestem aż taka, więc napiszę - no dobrze zrobiłeś,
  • Odpowiedz
dlaczego oszukuje? Jak pyta się cucka czy jej da, a on chętnie, to gdzie tu jakieś oszustwo


@Natip21: jesli na początku znajomości zaznacza że spotka się tylko na darmowy posiłek, to zgadza się. żadne oszustwo.
tylko czy tak jest?
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: twierdzisz że OPka robi dobrze, a teraz odwracasz kota ogonem, "udając" że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczeście najprawdopodobniej to dobry trolling, więc faktycznie, nie ma co się o nikogo bać.

  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: już od dawna jesteśmy za punktem z którego można było się jeszcze cofnąć więc nie ma znaczenia xd

@EgzeQTroll: no i to, że jak dodasz do tego jeszcze codzienne wpisy wycelowane w najczulszy punkt wykopków (czyli p0lka) to pachnie baitem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard a gdzie pisała że będzie się z nim chędożyć (chodź tego nie wiemy, może opka też korzysta) lub zawierać związek na całe życie. Zwykle towarzyskie spotkanie, aby się poznać, tyle ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W Trójmieście 105ka, 8-mka to chamskie pizzerie z podróbą sera ;) Tania dziunia jesteś w sumie ;) Kiedyś na takie mówiliśmy chipsy i piwo ;) / po takim secie rozkładały nogi....
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: Chodzi mi głównie o zburzenie tego myślenia: "jak będziesz miłą, cnotliwą, uczciwą, szarą myszką, to wszyscy mężczyźni twoi; jak będziesz miły, uczciwy i uczynny dla kobiet, to będziesz w nich przebierał".

To tak nie działa.

Sama jesteś stara ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TheGreenBastard: dla niektórych wykopków na pewno xD
  • Odpowiedz
a gdzie pisała że będzie się z nim chędożyć (chodź tego nie wiemy, może opka też korzysta) lub zawierać związek na całe życie. Zwykle towarzyskie spotkanie, aby się poznać, tyle ¯\(ツ)/¯


@Natip21: ale o czym ty w ogole piszesz?

Jak spotykasz się z kimś na portalu randkowym, to głównie po to aby tę osobę poznać.
A nie korzystać z chęci tej osoby na zapoznanie się i naciąganie jej
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: uważasz się za empatyczną? xDDD Jedna sprawa to ludzie naiwni niezależnie od powodu, druga sprawa to żerowanie na czyjejś naiwności czy brakach. Np. ludzie starsi którzy zostali wydymani na wnuczka czy inne metody to ludzie naiwni, no trudno. Ale kim są ludzie, którzy wykorzystują słabość innych? Rozumiem niechęć do spermiarstwa, ale ty jesteś dla mnie o wiele bardziej żałosna niż te typy.
  • Odpowiedz