Wpis z mikrobloga

Jest pewna siebie i prawdopodobnie ładna.


@Nowelizacja: Czyli usprawiedliwiasz analogiczne działanie męskiej części populacji?

Jesli jestem przystojny i pewny siebie, mam prawo okłamywać z premedytacją inne kobiety, tylko po to aby je przelecieć? A ja frajer zerwałem kontakt z poprzednią koleżanką z tinder, bo po drugim spotkaniu wiedziałem że nic z tego na dłuższą metę nie będzie ( ͡°
  • Odpowiedz
nie łapcie się na te baity xd przecież typiara ma konto 5,5 roku na wykopie, a pisała, ze ma 19 lat xD i atakuje w najczulszy punkt wykopków


@Lefty: nie zmienia to faktu że to kolejna cegiełga budująca mur miedze rasą mężczyzn i kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx
XD co za Wykopki. Rok temu hehe projekt Klaudiusz to mistrzostwo ale bóli dupa witaminki, szybko olewaj kolejną hehe

A teraz oo nie jak śmiesz umawiać się na żarcie wiedząc że po tym zakończysz kontakt. Nie jedt ci wstyd? XD

Jazda z kukoldami
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx ja bym Cię zabrał na siłownię żebyś to sadło zrzuciła, oczywiście w weekend tylko bo wtedy mam darmowe wejście dla osoby towarzyszącej, nie wydałbym na Ciebie złamanego grosza.
  • Odpowiedz