Wpis z mikrobloga

@WReich: Dokładnie. Spermiarskie frajerstwo to największa zakała społeczeństwa, dno i kalectwo umysłowe. To powinno być zarejestrowane jako choroba psychiczna.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Nie jest Ci głupio w ten sposób wykorzystywać facetów, którym dajesz fałszywe nadzieje?

Nie każdy ma do siebie tyle szacunku, żeby Ci odmówić płacenia za siebie czy dawania pieniędzy - widocznie jesteś na tyle ładna, że masz powodzenie i doskonale wiesz, że od tego czy drugiego dostaniesz to, co chcesz. Jesteś na tyle młoda, że masz pewnie głęboko w piździe uczucia innych ale uwierz mi - nie warto.

Z jednej
  • Odpowiedz
tak zwyczajnie po ludzku nie jest ci wstyd żreć cały czas za czyjeś i zebrać o bliki?


@JanuszKarierowicz: sami sobie to robią xD kto normalny tak zaczyna relacje - sypnąć hajsem i postawić pitce. Przecież to są nieogary o centymetry od wzięcia niechcianego kredytu albo ruchacze co myślą o peklowaniu i w dupie mają czyjeś uczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednym i drugim należy się lekcja

Chociaż
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Spermiarze inaczej się nie nauczą. Nie ona to będzie inna. Zapłaci parę razy, kasy na chleb w końcu zabraknie, sam zacznie żreć tynk ze ściany to może do tego frajerskiego łba w końcu coś trafi.

Pierwsza zasada - nie zapraszaj dziewczyny do restauracji na pierwszą randkę, koniec kropka.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Jak jesteś z Gdańska to pozdrawiam Cię serdecznie :D. Masz identyczny styl pisania jak siksa z którą się spotkałem jakiś czas temu. Obstawiam na 99% że to ty i ciągnęłaś mi druta za stówkę w żarciu :D.
  • Odpowiedz