Wpis z mikrobloga

tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem przejsc sam i nie mialem wsparcia

znalazlem mieszkanie (wzialem do remontu w blokach )
skoncyzlem inz
schudlem 40kg
znalazlem prace (5k w zawodzie na start)
prawko+auto zdane rok temu
rodzice klasa robotnicza nic specjalnego. . .

zero imprez polowinek 8nastek ognisk dziewczyn nic... nadgodizny u janusza i nauka... prawka nie mialem ani nic
technikum gdzie sami faceci ponadto brak hajsu w domu na super ciuchy czy perfumy
brak samoakceptacji czy niskie poczucie wartocsi - w domu tez klotnie bo bieda ale to inny watek

poznalem dziewczyne ktora jest mlodsza i boli mnie ze byla z kims kto nie mial nic a ona go wspierala (zobaczyla ze typ sie nie zmieni - to odciela relacje bo toksyczna - typ np mowil zeby nie szla na studia odcinal od kolezanek a obecnie pije piwka i zalal jakas karyne, prosila go zeby skoncyzl mature, wspierala we wszystskim placila mandaty itp)

boli mnie ze nie mialem wspracia cale zycie sam a jak mi sie udalo to nagle dziewyczny sa...

znalazlem ich wspolne zdjecie na fb u kogos na imprezei i ukulo mnie jak nigdy
sory musze to z siebie wyrzucic

#przegryw #gownowpis #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#
elozapiekanka - tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem prz...

źródło: comment_1658479159ZhEeXovUeCFVmi5q8RD1pI.jpg

Pobierz
  • 75
@kwasnydeszcz:
znajduje sie w momencie swojego zycia ze mam juz troche siana odlozne
pokonczylem kursy i mam dostac awans
ponadto jak rzuce prace to rynek jest duzy
mam mieszkanie auto prawko
schudlem i dobrze sie odzywami

watpie ze bede w gorszym momencie swojego zycia i ze bede potrzebowal pomocy
ze wszystkiego wyszedlem sam i boli mnie ze zrobilem to sam a ktos kto byl nikim otryzmywal wsparcie...
@elozapiekanka:

poznalem dziewczyne ktora jest mlodsza i boli mnie ze byla z kims kto nie mial nic a ona go wspierala (zobaczyla ze typ sie nie zmieni - to odciela relacje bo toksyczna - typ np mowil zeby nie szla na studia odcinal od kolezanek a obecnie pije piwka i zalal jakas karyne, prosila go zeby skoncyzl mature, wspierala we wszystskim placila mandaty itp)


Łobuz zawsze kocha najmocniej

Niemniej jednak rozumiem
kazdy moj znajomy tyra w fabryce mieszka z rodzicami
ci co mieli dziewyczny i je stracili nie moga juz znalezc inne
ci co mieli dalej maja bo boja sie byc sami
nie boje sie zmienic pracy czy tego ze odbierze mi ktos cos
ale mimo to nie radze sb w #!$%@?

jak zobaczylem zdjecie mojej dziewyczny na imprezie z bylym to myslalem ze zejde
koles nic szczegolnego na tagu bylaby beka ze
@Yaneq: wiem jak wygladaem nie raz ludzie dawali mi to do zrozueminia
bylem dobrym czlowiekiem
pomagalem rodzicom
chodzilem na grob dziadka
w domu paliilem
dokladalem sie do oplat z rodzicami
starelm sie zyc jak najlepiej

@pan-violaceus:
nie radze sb pisze szczerze - mam overthinking mega kminy

@cebularz_szkorbutnikowy:
nie rozwodze sie co bylo w domu ale mam niechec do alko i papierosow - nigdy nic nie bralem

@monox12:
dizekuje
@razem:
teraz tak wygladam -kieyds nie naplulby na mnie okoliczny szon
boli mnie ze musialem dojsc tu gdzie jestem zeby wyjsc na powierzchnie i cos znaczyc - nie zylem ostatnie 8-10 lat
serio...
nie radzee sb nie wiem nic o tym - tez neguje troceh terapie- wylewanie swoich zali tutaj pomaga

wlozylm w sb w kazdy apsekt swojego zycia tyle pracy ze gardze soba ze dzisiaj sie potykam o to co
poznalem dziewczyne ktora jest mlodsza i boli mnie ze byla z kims kto nie mial nic a ona go wspierala

@elozapiekanka: rownie dobrze mogla spotkac wtedy Ciebie i ten typo by tak gadal jakby pozniej poznał ją, bo po komentarzach wydajesz sie tez troche toksyczny i sfrustrowany. To, ze go wspierala to fajny znak dla Ciebie, ze moze być kims dobrym na przyszłość.
Ja przeszedlem podobna droge w zyciu co ty,