Wpis z mikrobloga

tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem przejsc sam i nie mialem wsparcia

znalazlem mieszkanie (wzialem do remontu w blokach )
skoncyzlem inz
schudlem 40kg
znalazlem prace (5k w zawodzie na start)
prawko+auto zdane rok temu
rodzice klasa robotnicza nic specjalnego. . .

zero imprez polowinek 8nastek ognisk dziewczyn nic... nadgodizny u janusza i nauka... prawka nie mialem ani nic
technikum gdzie sami faceci ponadto brak hajsu w domu na super ciuchy czy perfumy
brak samoakceptacji czy niskie poczucie wartocsi - w domu tez klotnie bo bieda ale to inny watek

poznalem dziewczyne ktora jest mlodsza i boli mnie ze byla z kims kto nie mial nic a ona go wspierala (zobaczyla ze typ sie nie zmieni - to odciela relacje bo toksyczna - typ np mowil zeby nie szla na studia odcinal od kolezanek a obecnie pije piwka i zalal jakas karyne, prosila go zeby skoncyzl mature, wspierala we wszystskim placila mandaty itp)

boli mnie ze nie mialem wspracia cale zycie sam a jak mi sie udalo to nagle dziewyczny sa...

znalazlem ich wspolne zdjecie na fb u kogos na imprezei i ukulo mnie jak nigdy
sory musze to z siebie wyrzucic

#przegryw #gownowpis #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#
elozapiekanka - tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem prz...

źródło: comment_1658479159ZhEeXovUeCFVmi5q8RD1pI.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: czuję twój ból mordo, tylko że ja 22 lvl w tym roku więc jeszcze mam przed sobą trochę w porównaniu do ciebie i też miałem takie myśli i wiesz jaki jest jedyny sposób na nie? To nie myślenie o tym serio, wiem ze #!$%@?-banalne, ale nie ma na to lekarstwa trzeba z tym żyć i cisnąć dalej
co do twojego wyglądu to serio jak chad wyglądasz - propsy
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: mireczku świat niestety nie jest sprawiedliwy, najważniejsze by ci zdrowie dopisywało byś mógł dalej iść za ciosem.
Zobacz że jesteś na tyle silny charakterem że nie potrzebujesz dziewczyny by się rozwijać.

Pozdrawiam bo mi w życiu również nikt nie pomagał.
  • Odpowiedz