Wpis z mikrobloga

tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem przejsc sam i nie mialem wsparcia

znalazlem mieszkanie (wzialem do remontu w blokach )
skoncyzlem inz
schudlem 40kg
znalazlem prace (5k w zawodzie na start)
prawko+auto zdane rok temu
rodzice klasa robotnicza nic specjalnego. . .

zero imprez polowinek 8nastek ognisk dziewczyn nic... nadgodizny u janusza i nauka... prawka nie mialem ani nic
technikum gdzie sami faceci ponadto brak hajsu w domu na super ciuchy czy perfumy
brak samoakceptacji czy niskie poczucie wartocsi - w domu tez klotnie bo bieda ale to inny watek

poznalem dziewczyne ktora jest mlodsza i boli mnie ze byla z kims kto nie mial nic a ona go wspierala (zobaczyla ze typ sie nie zmieni - to odciela relacje bo toksyczna - typ np mowil zeby nie szla na studia odcinal od kolezanek a obecnie pije piwka i zalal jakas karyne, prosila go zeby skoncyzl mature, wspierala we wszystskim placila mandaty itp)

boli mnie ze nie mialem wspracia cale zycie sam a jak mi sie udalo to nagle dziewyczny sa...

znalazlem ich wspolne zdjecie na fb u kogos na imprezei i ukulo mnie jak nigdy
sory musze to z siebie wyrzucic

#przegryw #gownowpis #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#
elozapiekanka - tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem prz...

źródło: comment_1658479159ZhEeXovUeCFVmi5q8RD1pI.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@gharman: tak... Ale boli mnie że musiałem wszystko rzucić w tej grze a inni nie... I że nie poczuje prawdziwej miłości wsparcia bo to inny wiek
Kobiety nie patrzą na to jaki imprezowy jesteś czy coś tylko interesuje je już w tym wieku wymiana zasobów ... Musisz być lepszy niż jej byli itp
Over 25 lat jak coś
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: musisz zaakceptować to jaki jest świat, jak to zrobić nie wiem, ale inteligentni ludzie potrafią np. dostrzec głupotę pewnych sytuacji i je olać, nie przejmować się nimi.
Mówię o akceptacji bo nie zmienisz świata, życia Ci braknie na to.

Nie chcę wyjść na jakiegoś coacha normika ale sam przez to przechodziłem i żałuję że swego czasu tak dużo czasu poświęciłem na przejmowanie się tym, że byłem sam, że nie
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Bez sensu myślisz. Cokolwiek w życiu nie zrobisz zawsze będzie ktoś kto ma / miał lepiej. Zamiast im zazdrościć bądź dumny ze swojej drogi i ciesz się tym co masz. Może gość miał wsparcie, ale to Ty masz teraz super dziewczynę a on co? Poza tym co Cie obchodzą inni? Zmień nastawienie zanim okaże się, że wracasz do przegrywu. O wszystko trzeba dbać, samo się tylko psuje.
  • Odpowiedz
@Pucios87: 186? Może 188

@Ark00: arko ty mnie kojarzysz pewnie bo tutaj często się udzielam. Też nie wiem jak to zaakceptować. Boje się że jak to zrobię to pogodzę się z porazka a tak to walczę jeszcze

@stwor: boli mnie że to co ja uznaje za sukces inni mieli odrazu że ktoś z mojej dziewczyny robił SB co chciał a ja w tym czasie szedłem na
  • Odpowiedz
arko ty mnie kojarzysz pewnie bo tutaj często się udzielam. Też nie wiem jak to zaakceptować. Boje się że jak to zrobię to pogodzę się z porazka a tak to walczę jeszcze


@elozapiekanka: ale jaką porażką? Dzięki ciężkiej pracy stałeś się bardziej wartościowy niż ludzie którzy mieli cię za nikogo. Tak bym o tym myślał.

Mówiąc o akceptacji miałem na myśli to, że świat nie jest równy, nie każdy ma tak samo, ale ciężką pracą można wiele osiągnąć. Świadomość tego musisz zaakceptować. Wiem, że brzmi to jak pierd ale tak
  • Odpowiedz
Założyłem ten post bo skumalem ile czasu mi uciekło


@elozapiekanka: ja to sobie uświadomiłem ile życia straciłem na wegetację jak zacząłem się spotykać z pierwszą dziewczyną, mając 25 lat. Opowiadała mi o swoich historiach z życia (nie imprezach, nie była imprezowiczką, o związkach też nie) i ukłuło to że tak naprawdę nie mam o czym opowiadać, nigdzie nie byłem, nigdy nie żyłem.
  • Odpowiedz
@Ark00: #!$%@? szanuje się takich ludzi.
No ja nie mogę SB poradzić ze może jestem druga opcja że może jestem z 2 wyboru nie wiem #!$%@? jakby brakło mnie w jej życiu itp że może gorzej mnie traktuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@elozapiekanka:

No będzie bolało nic z tym nie zrobisz. Możesz wypracować teraz jakieś wspomnienia ale to nie to samo co za nastolatka/na studiach...
  • Odpowiedz
No ja nie mogę SB poradzić ze może jestem druga opcja że może jestem z 2 wyboru nie wiem #!$%@? jakby brakło mnie w jej życiu itp że może gorzej mnie traktuje


@elozapiekanka: nie wiem chłopie co Ci mogę poradzić na sprawy związkowe poza tym co wcześniej mówiłem, tj. akceptacja faktu, że świat jest jaki jest, że ta laska jest prawdopodobnie w takim wieku, że ciężko by była bez wcześniejszych
  • Odpowiedz