Wpis z mikrobloga

tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem przejsc sam i nie mialem wsparcia

znalazlem mieszkanie (wzialem do remontu w blokach )
skoncyzlem inz
schudlem 40kg
znalazlem prace (5k w zawodzie na start)
prawko+auto zdane rok temu
rodzice klasa robotnicza nic specjalnego. . .

zero imprez polowinek 8nastek ognisk dziewczyn nic... nadgodizny u janusza i nauka... prawka nie mialem ani nic
technikum gdzie sami faceci ponadto brak hajsu w domu na super ciuchy czy perfumy
brak samoakceptacji czy niskie poczucie wartocsi - w domu tez klotnie bo bieda ale to inny watek

poznalem dziewczyne ktora jest mlodsza i boli mnie ze byla z kims kto nie mial nic a ona go wspierala (zobaczyla ze typ sie nie zmieni - to odciela relacje bo toksyczna - typ np mowil zeby nie szla na studia odcinal od kolezanek a obecnie pije piwka i zalal jakas karyne, prosila go zeby skoncyzl mature, wspierala we wszystskim placila mandaty itp)

boli mnie ze nie mialem wspracia cale zycie sam a jak mi sie udalo to nagle dziewyczny sa...

znalazlem ich wspolne zdjecie na fb u kogos na imprezei i ukulo mnie jak nigdy
sory musze to z siebie wyrzucic

#przegryw #gownowpis #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#
elozapiekanka - tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem prz...

źródło: comment_1658479159ZhEeXovUeCFVmi5q8RD1pI.jpg

Pobierz
  • 75
@elozapiekanka: musisz zaakceptować to jaki jest świat, jak to zrobić nie wiem, ale inteligentni ludzie potrafią np. dostrzec głupotę pewnych sytuacji i je olać, nie przejmować się nimi.
Mówię o akceptacji bo nie zmienisz świata, życia Ci braknie na to.

Nie chcę wyjść na jakiegoś coacha normika ale sam przez to przechodziłem i żałuję że swego czasu tak dużo czasu poświęciłem na przejmowanie się tym, że byłem sam, że nie miałem
@elozapiekanka: Bez sensu myślisz. Cokolwiek w życiu nie zrobisz zawsze będzie ktoś kto ma / miał lepiej. Zamiast im zazdrościć bądź dumny ze swojej drogi i ciesz się tym co masz. Może gość miał wsparcie, ale to Ty masz teraz super dziewczynę a on co? Poza tym co Cie obchodzą inni? Zmień nastawienie zanim okaże się, że wracasz do przegrywu. O wszystko trzeba dbać, samo się tylko psuje.
@Pucios87: 186? Może 188

@Ark00: arko ty mnie kojarzysz pewnie bo tutaj często się udzielam. Też nie wiem jak to zaakceptować. Boje się że jak to zrobię to pogodzę się z porazka a tak to walczę jeszcze

@stwor: boli mnie że to co ja uznaje za sukces inni mieli odrazu że ktoś z mojej dziewczyny robił SB co chciał a ja w tym czasie szedłem na nockę i odrazu
arko ty mnie kojarzysz pewnie bo tutaj często się udzielam. Też nie wiem jak to zaakceptować. Boje się że jak to zrobię to pogodzę się z porazka a tak to walczę jeszcze


@elozapiekanka: ale jaką porażką? Dzięki ciężkiej pracy stałeś się bardziej wartościowy niż ludzie którzy mieli cię za nikogo. Tak bym o tym myślał.

Mówiąc o akceptacji miałem na myśli to, że świat nie jest równy, nie każdy ma tak
Założyłem ten post bo skumalem ile czasu mi uciekło


@elozapiekanka: ja to sobie uświadomiłem ile życia straciłem na wegetację jak zacząłem się spotykać z pierwszą dziewczyną, mając 25 lat. Opowiadała mi o swoich historiach z życia (nie imprezach, nie była imprezowiczką, o związkach też nie) i ukłuło to że tak naprawdę nie mam o czym opowiadać, nigdzie nie byłem, nigdy nie żyłem.
No ja nie mogę SB poradzić ze może jestem druga opcja że może jestem z 2 wyboru nie wiem #!$%@? jakby brakło mnie w jej życiu itp że może gorzej mnie traktuje


@elozapiekanka: nie wiem chłopie co Ci mogę poradzić na sprawy związkowe poza tym co wcześniej mówiłem, tj. akceptacja faktu, że świat jest jaki jest, że ta laska jest prawdopodobnie w takim wieku, że ciężko by była bez wcześniejszych związków.