Wpis z mikrobloga

tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem przejsc sam i nie mialem wsparcia

znalazlem mieszkanie (wzialem do remontu w blokach )
skoncyzlem inz
schudlem 40kg
znalazlem prace (5k w zawodzie na start)
prawko+auto zdane rok temu
rodzice klasa robotnicza nic specjalnego. . .

zero imprez polowinek 8nastek ognisk dziewczyn nic... nadgodizny u janusza i nauka... prawka nie mialem ani nic
technikum gdzie sami faceci ponadto brak hajsu w domu na super ciuchy czy perfumy
brak samoakceptacji czy niskie poczucie wartocsi - w domu tez klotnie bo bieda ale to inny watek

poznalem dziewczyne ktora jest mlodsza i boli mnie ze byla z kims kto nie mial nic a ona go wspierala (zobaczyla ze typ sie nie zmieni - to odciela relacje bo toksyczna - typ np mowil zeby nie szla na studia odcinal od kolezanek a obecnie pije piwka i zalal jakas karyne, prosila go zeby skoncyzl mature, wspierala we wszystskim placila mandaty itp)

boli mnie ze nie mialem wspracia cale zycie sam a jak mi sie udalo to nagle dziewyczny sa...

znalazlem ich wspolne zdjecie na fb u kogos na imprezei i ukulo mnie jak nigdy
sory musze to z siebie wyrzucic

#przegryw #gownowpis #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#
elozapiekanka - tldr - wyszedlem na prosta i boli mnie ze przez wszystko musialem prz...

źródło: comment_1658479159ZhEeXovUeCFVmi5q8RD1pI.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elozapiekanka: ja znam parkę gdzie typ miał gównopracę i mieszkał z rodzicami i w ogóle na siłkę i nie chodził i miał ładną dziewczynę co z nią BDSM uprawiał i jeszcze mu rachunki płaciła i też mnie boli taka niesprawiedliwość świata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@elozapiekanka: Kurea jak ty tak wyglądasz i masz prawie 190cm wzrostu to masz spokojniej dostęp do 90% dziewczyn xD

Może masz trochę racji w tym co mówisz i może za nisko postawiłes poprzeczkę? Na pewno byś znalazł wartościową dziewczynę która też ciężko pracował na swój sukces, a nie jakieś zwykła dziewczyne co utrzymuje patusow xD

Tak tylko myślę głośno xd
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: generalnie lajf is brutal i jak się ogarniasz to robisz to zawsze sam. Np. w czasie tej ciężkiej pracy jaką jest prostowanie życia utrzymywanie relacji tak naprawdę mogą odrobinę podnosić poziom trudności, bo o relacje trzeba dbać - a to dodatkowy wysiłek. Na dodatek negatywne emocje, w tym frustracja, potrafią nieźle motywować.
Zwróć uwagę że jej poprzedni chłop się nie ogarnął mimo otrzymywanego od niej wsparcia - którego zresztą
  • Odpowiedz
@elozapiekanka jak masz loske to nie taguj przegryw. Zresztą mam podobnie i nie wiem jak mogłeś zaakceptować laskę która już kogoś miała, kiedy ty nigdy nikogo. W jakim wieku jesteś? Aż tak robi się desperacko? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: idź na terapię. Ja swoją skończyłem rok temu. Parę dni temu stwierdziłem, że faktycznie mogę się nazwać szczęśliwym człowiekiem. Wyżej dupy nie przeskoczysz. Masz tylko jeden mózg. Daj sobie pomóc, bo czasami przez perspektywę nie jesteśmy w stanie zobaczyć rozwiązań, które potem wydają się oczywiste. Dużo fartu mordo
  • Odpowiedz