Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 21
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:01, Piątek, 22 lipca 2022. Imieniny: Marii, Magdaleny. Słońce wstało dziś o 04:41. Świecić będzie 16 godzin i 23 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:04. Ciemna noc zapadnie o 23:08, ale gwiazd można wypatrywać od 21:53.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 24

Cześć!
Trochę śpiąca aura, mżawka od świtu i do tego tylko 20 stopni, dziwne takie trochę uczucie bo w środę nie dało się stać na słońcu a dzisiaj w bluzie trzeba być, aby było komfortowo.
Jutro trzeba pojechać popływać po Jezioraku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miłego dnia, dużo zdrówka i uśmiechu mimo wszelkich przeciwności losu. Wszystkiego dobrego na weekend. Hej!
https://youtu.be/u2bigf337aU
"eeeehdhdjxnduuuu"


@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Jednak wczorajszy ból głowy był zapowiedzią załamania pogody, bo w nocy deszcz padał. Mam to po mamie, tylko najśmieszniejsze jest to, że my odmiennie reagujemy i jak jesteśmy we dwie, a ona cierpi, to nic mi nie jest, a jak ja umieram z bólu,
Wolne! Prawie 3 tygodnie LB. No może trochę popływam w morzu, trochę ryby zjem, na gofera może starczy. ( ͡ ͜ʖ ͡) Pogoda zapowiada się wyśmienita więc humor gitówa. Ostatnie dni bez dzieci więc jedziemy z różową na miasto, znowu. W niedziele w trasę więc sobota pakowanko, ostatnie zakupy i na spokojnie. Ale dzisiaj jeszcze szaleństwo, może tańce do rana jak sił starczy (oczywiście, że nie starczy
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @Wejszlo: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @mitchumi: @Jeffrey_M:

"eeeehdhdjxnduuuu"

@omi-omi: "gfegfegzgsgs" ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszedłem spać około drugiej, obudziłem się przed piątą słysząc burzę. Wstałem,
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Siemandero. Co tu takie smutasy pod postem? Korzystać z ostatniego pracującego dnia tygodnia, bo już niedługo weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°). U mnie w nocy za to nie padało jak u was Mireczki, ale za to słoneczko rano obudziło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziś w pracy już koleżanka zdążyła narobić mi smaka, bo powiedziała, że zrobiła 35 jagodzianek. Szkoda tylko, że to wszystko dla
@omi-omi: @Dioddy: zazdroszczę Wam, ze w nocy chociaż na chwilę się ochłodziło. Mój blok właśnie na noc nagrzał się jak piec hutniczy - całą noc spałam "na jedno oko" bo gorąc niesamowity, wszystkie okna w domu otwarte i nic. A ok. 5 rano gdzieś blisko uderzył piorun i aż mnie podrzucił w górę z łóżka. Zamknęłam okna na jakieś pół godziny i wymiękłam. Roztapiam się ()