Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 21
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:01, Piątek, 22 lipca 2022. Imieniny: Marii, Magdaleny. Słońce wstało dziś o 04:41. Świecić będzie 16 godzin i 23 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:04. Ciemna noc zapadnie o 23:08, ale gwiazd można wypatrywać od 21:53.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 24
  • Odpowiedz

Cześć!
Trochę śpiąca aura, mżawka od świtu i do tego tylko 20 stopni, dziwne takie trochę uczucie bo w środę nie dało się stać na słońcu a dzisiaj w bluzie trzeba być, aby było komfortowo.
Jutro trzeba pojechać popływać po Jezioraku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miłego dnia, dużo zdrówka i uśmiechu mimo wszelkich przeciwności losu. Wszystkiego dobrego na weekend. Hej!
https://youtu.be/u2bigf337aU
  • Odpowiedz
"eeeehdhdjxnduuuu"


@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Jednak wczorajszy ból głowy był zapowiedzią załamania pogody, bo w nocy deszcz padał. Mam to po mamie, tylko najśmieszniejsze jest to, że my odmiennie reagujemy i jak jesteśmy we dwie, a ona cierpi, to nic mi nie jest, a jak ja umieram z bólu,
  • Odpowiedz
Dobry den,

Upał, niby coś padało ale ja nie znaju( ͡º ͜ʖ͡º)

@lrllrlrr oczywiście że tak, śmiało. Później podamy numer rachunku gdzie przelewy będziesz robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś pakowania jutro jedziemy.

Pijcie dużo!

Miłego dnia, siła!(òóˇ)
  • Odpowiedz
Wolne! Prawie 3 tygodnie LB. No może trochę popływam w morzu, trochę ryby zjem, na gofera może starczy. ( ͡ ͜ʖ ͡) Pogoda zapowiada się wyśmienita więc humor gitówa. Ostatnie dni bez dzieci więc jedziemy z różową na miasto, znowu. W niedziele w trasę więc sobota pakowanko, ostatnie zakupy i na spokojnie. Ale dzisiaj jeszcze szaleństwo, może tańce do rana jak sił starczy (oczywiście, że nie starczy
  • Odpowiedz
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @Wejszlo: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @mitchumi: @Jeffrey_M:

"eeeehdhdjxnduuuu"

@omi-omi: "gfegfegzgsgs" ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszedłem spać około drugiej, obudziłem się przed piątą słysząc burzę. Wstałem,
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
  • Odpowiedz
  • 11
Dzień dobry, słyszałem w nocy jak padał deszcz lecz jest tak sucho na zewnątrz, że przez chwilę myślałem, że to tylko sen był. Przynajmniej jest nadzieja na odrobinę ochłodzenia.
Od dzisiaj zaczynam urlop więc będzie okazja odpocząć i poogarniać zaległe tematy.
Miłego dnia i pysznej kawy!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Siemandero. Co tu takie smutasy pod postem? Korzystać z ostatniego pracującego dnia tygodnia, bo już niedługo weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°). U mnie w nocy za to nie padało jak u was Mireczki, ale za to słoneczko rano obudziło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziś w pracy już koleżanka zdążyła narobić mi smaka, bo powiedziała, że zrobiła 35 jagodzianek. Szkoda tylko, że to wszystko dla
  • Odpowiedz
@slabehaslo @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @Wejszlo: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @mitchumi: @Jeffrey_M:

Witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem sobie dzisiaj na badaniach, na 7.15 miałem echo serca kontrolnie. Okazało się że po
  • Odpowiedz
@omi-omi: @Dioddy: zazdroszczę Wam, ze w nocy chociaż na chwilę się ochłodziło. Mój blok właśnie na noc nagrzał się jak piec hutniczy - całą noc spałam "na jedno oko" bo gorąc niesamowity, wszystkie okna w domu otwarte i nic. A ok. 5 rano gdzieś blisko uderzył piorun i aż mnie podrzucił w górę z łóżka. Zamknęłam okna na jakieś pół godziny i wymiękłam. Roztapiam się ()
  • Odpowiedz