Wpis z mikrobloga

Dzisiaj plecy :) DL 315kg x 1 Rack pull 370kg x 3 DB rows 80kg x 20. I nawet wszystko z tego nagrałem :)

Gładka jedynka w ciągu, potem rounded back rack pull delikatnie z nad kolan, a na dobicie kroc rows (bo w którymś wpisie dzisiaj ktoś przypomniał mi o tym ćwiczeniu), czyli wiosłowanie hantlą 80kg do odcięcia :P Tutaj to mnie bardziej kondycja ograniczyła niż siła :P Nawet pomimo wstępnego zmęczenia ciągami i rack pullami, no 80kg na wiosło w tym wariancie to za mało, a większych hantli nie mam obecnie.

Dobry trening co tu dużo mówić.

Deadlift 315x1
Rounded back Rack pull 370x3
DB rows 80x20
Reverse hypers 4x10 120kg
Band AB 2x20

#strongaf #silownia #sport #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj plecy :) DL 315kg x 1 Rack pull 370kg x 3 DB rows 80kg x 20. I ...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma ludzi przynajmniej na naszym podwórku którzy osiągneliby to co ja chciałbym osiągnąć.


@IntruderXXL: Rozumiem że nie celujesz w Mistrzostwo Świata jak Daniel Grabowski ps. "Żubr" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: A ja chciałem pozdrowić tylko, bo miło się patrzy jak Intruder coś postuje na tagu. Fajnie by było jakbyś napisał coś o diecie, bo chyba wspominałeś, ze zdrowiej jesz niz kiedyś.
  • Odpowiedz
@Wegrzynski: Traktuj Wodyna z troche mniejsza “swietoscia”.. mial tylko dwoch championow z bardzo dobrym genem.. ma swoja wiedze ale jest wielu lepszych trenerow ktorzy nie dodaja magii do swoich metod..
  • Odpowiedz
czuje się dumny że mogłem ci o czymś przypomnieć


@rekrut03: I dziękuje :) Wiesz nie da się spamiętać wszystkiego, wszystkich dobrych ćwiczeń, dobrych pomysłów. Dlatego ciągle warto czytać, myśleć, sprawdzać swoją wiedzę, to zawsze prowadzi do "nowych" odkryć.
  • Odpowiedz