Wpis z mikrobloga

  • 0
@noadam w planie mam 6ECTS z samego programowania, czyli około 180h na semestr i do tego algorytmy, struktury danych, metody numeryczne, sama matma, która też rozwija...I jeszcze warto by dodać wkład własny. Tak bardzo to wszystko stoi na przeszkodzie do programowania?
  • Odpowiedz
@XkrzuchuD: wydaje mi się, że chciałeś iść na infe zeby być programista ale się nie dostałeś natomiast dostałeś się na teleinfe i pytasz czy po tym mozesz zostać programista ale w zyciu nie napisałeś linijki kodu XD
wykop ma chyba za duży wpływ na decyzje ludzi xD
  • Odpowiedz
@mlodyernest No a przyszły lekarz nie zbadał nigdy żadnego pacjenta a idzie na lekarski.. Jak ktoś tylko chce, to podczas studiów temat ogarnie, może z większym wysiłkiem niż ktoś kto już coś robił, ale bez przesady IMO
  • Odpowiedz
  • 0
@mlodyernest no na infe się nie dostałem to fakt, ale programować to już zacząłem na początku liceum i podstawy mam. A w tym przypadku wykop nie miał żadnego wpływu na moje decyzje, nawet nie wiem na jakie by mial xd
  • Odpowiedz
@XkrzuchuD: jestem na telekomunie na PW, pracuje od roku jako programista CPP. Z tego co się orientuję bardzo małej ilości osób na moim roku udało się zostac programista ale jak widać da się :D
  • Odpowiedz
  • 0
@MM16 a jak z zarobkami? jest różnica między programistą po telekomunikacji i po informatyce?
Z czego wynikało to, że tak małej liczbie osób się udało?
  • Odpowiedz
@XkrzuchuD: Zadna, jesli samemu poswiecisz sporo czasu na nauke programowania. Zarobki nie sa zalezne od kierunku, znajomy studiuje infe, pracuje jako programista a zarabia 2k netto mniej. Malej ilosci osob sie udalo bo te studia nie ucza programowania i samemu trzeba poswiecic sporo czasu na nauke, a jak widac nie kazdemu sie chce
  • Odpowiedz
  • 0
@MM16 a w którym roku zacząłeś studia? Z tego co wiem na PW w 2019 była reforma telekomunikacji. Studiujesz jeszcze starym tokiem czy już po reformie?
  • Odpowiedz