Wpis z mikrobloga

Hej to normalne ze łańcuch dosyć mocno napier*ala o ten element zaznaczony strzałka nr1? To sprawia ze napęd jest bardzo głośny jak kręcę w powietrzu. Druga sprawa to łańcuch odbija się od tej obudowy kółeczka nr2 i przy wyższych prędkościach czy ten napęd napier*ala. Czy idzie jakos te kółeczko odsunąć od jednej ścianki? Bo z jednej strony ma tyle luzu ze dwie monety włożę a z drugiej strony ledwo co kartkę. #rowery #problem
Undying - Hej to normalne ze łańcuch dosyć mocno napier*ala o ten element zaznaczony ...

źródło: comment_1657787645M05wrkcVnspp4L0GX9efDO.jpg

Pobierz
  • 23
@Undying:

serwisu żeby spinkę mi na łańcuch założyli i nikt nic nie gadał


ja ogólnie nie mam o serwisach zbyt dobrej opinii.
Nie wiem może sa jakieś porządne ale jak takiego nie spotkałem jeszcze.

a jak ktoś na wypoku się kłóci i używa argumentu że jest serwisantem to juz wiem ze debil :D
@bruuh: Już poprawiłem, dzięki Wam, ale jeszcze i tak głośno chodzi tak jakby nawalał łańcuch przechodząc przez te kołeczka przy wyższych prędkościach bił o te obudowy
@Undying: dopóki łańcuch nie ociera o metal po bokach to jest raczej ok, ja bym zdjął łańcuch, umył go w benzynie (nalej pół szklanki do słoika i wrzuć łańcuch na pare minut), wyczyścił zębatki na napędzie i założył na nowo i posmarował
@Undying: tak, tam gdzie wchodzi linka do przerzutki na kierownicy powinieneś mieć takie plastikowe zaślepki z wypustkami które można obracać - służą do regulacji naciągu linek, możesz spróbować wyregulować w ten sposób, pamiętaj że regulacja to jest 1 obrót w prawo albo w lewo, jak musisz więcej to coś robisz źle zapewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bruuh - @Undying: tak, tam gdzie wchodzi linka do przerzutki na kierownicy powinieneś...

źródło: comment_1657789037BCq1DStazbQ0Z4S91L2K6W.jpg

Pobierz
@bruuh: @bibsz: dzięki panowie aktualnie mam ustawione tak ze fajnie przeskakują ale nie da się ustawić 3 z przodu i 1 z tylu bo za duży opór No i przy zrzucaniu z 1 z tylu po kolei aż do 9 z tylu to łańcuch przeskakuje zamiast płynnie zjeżdżać ale i tak dzięki wyczaję to na spokojnie