Wpis z mikrobloga

Wy macie ból dupy o to, że ktoś pali fajki na własnym balkonie? Zdrowi jesteście? To moja prywatna przestrzeń i będę kopcił ile mi się podoba. Zaniechać palenia mogę u ciebie w domu lub w miejscach publicznych jak stanowi prawo, a nie na własnym balkonie który temu służy, bo wacpanowi przeszkadza dymek xD. A ki przeszkadza to że twoje dzieci wydzierają gębę na balkonie i że smrodzisz mi swoim elektrycznym grillem. Mam prawo do narzekania? Tak, ale wiem że to twoja przestrzeń i o ile wykorzystujesz tego prawa ponad normę to nic mi do tego #bekazpodludzi #patologiazmiasta #mieszkanie #nieruchomosci
  • 215
@pomidorki_koktajlowe: i bardzo, #!$%@?, dobrze. pal ile chcesz, jak stara bulwa nie umie poprosić i po ludzku pogadać to jeszcze cbd bym sobie zaczal popalac na balkonie coby bylo kilka zgloszen na psiarskie ze palisz narkotyki a w rezultacie po kilku razach pozywasz o nękanie

Miras olej tych obroncow praworzadnosci bo ci to pewnie nawet swojego mieszkania nie maja

z fartem mordeczko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wy macie ból dupy o to, że ktoś pali fajki na własnym balkonie? Zdrowi jesteście? To moja prywatna przestrzeń i będę kopcił ile mi się podoba.

@pomidorki_koktajlowe: a ja mogę ci #!$%@?ć co mi się podoba patolu, bo w chodzisz w moją prywatną przestrzeń tym jebiącym gównem. Jak ci tak smakuje to #!$%@? w mieszkaniu
@Instrybutor_z_Orlenu: ja #!$%@? XDD leczcie się ludzie na napady agresji
@goferek ponad przeciętna miarę wynikająca ze społeczno gospodarczego przeznaczenia nieruchomości. Ja nie palę śmieci na tym balkonie a papierosa, bo jestem uzależniony i potrzebuje nikotyny. Czy fajek to palenie ponad przeciętna miarę? Ten przepis służy do ochrony ludzi przed januszami co nie wiem pała dzień dnia liście na działce i smrodza non stop powietrze sąsiadom
@pomidorki_koktajlowe: palenie papierosów na balkonie nie jest potrzebą konieczną do życia i możliwą do zrealizowania tylko w tym miejscu. Taki wieśniak który pali papierosy na balkonie potrafi skutecznie zasmrodzić mieszkania sąsiadom, myślisz że łatwo później pozbyć się tego smrodu?
Niestety przepisy nie są precyzyjne, przydałoby się aby został w końcu zdefiniowany wprost zakaz, wraz z określeniem kary. Bo póki co ludziom pozostają jedynie sprawy cywilne przeciwko takim burakom którzy nie potrafią