Aktywne Wpisy

fsfdjf +18
zimno, śnieżnie i fajnie, ale niektóre kasztany nie odśnieżają przed domami i trzeba się przedzierać przez zaspy śniegu jak na sybirze jakim
źródło: image_picker_75E0C8FE-53FA-479A-9834-DB819599DD89-14796-000018D21BE906E3
Pobierz
serio_serio +2
mówił Wam kiedyś lekarz, że macie bardzo ładny cukier albo coś innego?





źródło: comment_1657453168hCYPmTFT4L8J8XhNp69s3d.jpg
Pobierz@mati1990: No co, przecież błotniki z przodu są, tarcze też, to siła hamowania jest wystarczająca
@mati1990: Cienias