Wpis z mikrobloga

jak nie odróżniasz ochrony życia człowieka przed agresywnym psem od ochrony życia ptaka przed kotem to już temat dla twojego psychoterapeuty.


@Mave: Sugerujesz, że w celu obrony życia człowieka można kopnąć inne zwierzę w zad, ale w celu obrony życia potomka dinozaurów już nie można? Ktoś tu faktycznie ma problem, ale, na Twoje nieszczęście, nie jestem to ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w którym miejscu napisałem, że to popieram troglodyto? Napisałem że właściciel powinien dostać karę. Zamknij już mordę i nie pogrążaj się.


@Mave: w którym miejscu napisałem, że to popieram troglodyto? Napisałem, że należało ratować życie ptaka. Zamknij już mordę i nie pogrążaj się.
@orzech552: wgl mnie to nie zdziwiło że post z grupy Wilanowa. W sensie jak patrzę na fejsbuku, albo po jakiś postach z śmiesznymi obrazkami, to utwierdza mnie w przekonaniu że większość mieszkających tam osób, to nowobogaccy którzy mają przekonanie ze place 20k za metr, to wszystko wokół ma być idealnie. Do czego zmierzam, jest np na fejsbuku taki chlop który chodzi po Wilanowie i robi zdjęcia źle zaparkowym samochodom, i wrzuca
Czyli jak dziecko sąsiada nasra ci na trawnik to wychodzisz i spuszczasz mu łomot?


@Christoph_4: Miałem użyć kury dla przykładu, ale może przykład z kotkiem bardziej trafi do kociarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli dziecko sąsiada będzie dusić mojego koteczka, kiciusia, kiciunię, a na grzeczne prośby będzie reagować głupim uśmieszkiem, to nie "spuszczę mu łomotu", ale użyję siły fizycznej by go od koteczka odciągnąć (z klapsem w
@Christoph_4: Widzisz problem jest w tym, ze ja moich sasiadow zza płotu wielokrotnie upominałem, ze sraja mi kotami. Wzruszyli ramionami i twierdza, ze to nie ich koty. Oraz ze nie wypuszczają ich umyślnie tylko, ze im uciekają. Niestety któregoś dnia rano wychodziłem z domu o 5-tej rano i zobaczyłem, ze wypuszczają je na sranie z pełna premedytacja. Rozstawilem pułapki takie jak do łapania kun (które nie psują kota) i zapowiedziałem na
Nie chciał oddać ptaka to dostał kopa, prawidłową interwencja. W dalszej kolejności powinien zadzwonić po służby. A za znęcanie się nad zwierzętami powinien odpowiadać właściciel kota, bo to on jest odpowiedzialny za to co zrobi ten kot.


@Tessadija: xD Ty powinieneś odpowiadać za gwałcenie logiki.
@ZygmnuntIgthorn:

Jeśli dziecko sąsiada będzie dusić mojego koteczka, kiciusia, kiciunię, a na grzeczne prośby będzie reagować głupim uśmieszkiem, to nie "spuszczę mu łomotu", ale użyję