Wpis z mikrobloga

przyznanie się do znęcania się nad zwierzętami


@Karbon315: Oj, moderator usunął mi komentarz za nazwanie brzydko kociarzy. Pozwolę sobie zamieścić go jeszcze raz w ocenzurowanej wersji.

_Z opisu wynika, że ratował żywe stworzenie przed czyimś kotem. Oczywiście dla ****** kociarzy, których się tu całe mnóstwo zleciało, życie ptaszka jest bez znaczenia. Liczy się tylko ich koteczek._
Nie rozumiem natomiast po co pisze, że kopnął kota? Czeka na jakąś aprobate, czy chce pokazać męstwo, czy jaki #!$%@??


@Mokin12: Za pewne tak. Tak samo ostatnie zdanie zapraszające właściciela po solidną nauczkę to jakiś przejaw szukania okazji do przemocy. Pewnie typ tylko tak potrafi czerpać satysfakcję w życiu ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@orzech552: ma pretensje, ma prawo, to rozumiem. Nie rozumiem natomiast po co pisze, że kopnął kota? Czeka na jakąś aprobate, czy chce pokazać męstwo, czy jaki #!$%@??

@Mokin12: a po co zjeby w tym wątku piszą, że dobrze zrobił i chętni by jeszcze sami kopnęli? Bo znęcanie się nad zwierzętami to nadal norma dla niektórych w tym gówno kraju.
popierasz kopanie zwierząt?


@Mave: Bez powodu, nie. Koleś pisał natomiast wyraźnie, że próbował ratować ptaka przed czyimś kocurem, kot nie chciał oddać ptaka po dobroci i dopiero kop w zad pomógł, choć nie do końca. Kocur zdążył niestety zamordować ptaka.


Tak, wiem, powinien to koteczkowi na spokojnie wytłumaczyć, a nie uciekać się do przemocy. (σ ͜ʖσ)
popierasz kopanie zwierząt? Właściciel powinien dostać karę jeśli łamie prawo, a za nawoływanie do znęcania się nad zwierzętami powinieneś dostać po pysku, hatfu ci na mordę.


@Mave: popierasz mordowanie ptaków dla zabawy przez wypuszczonego kota? Za nawoływanie do tolerowania mordowania ptaków powinieneś dostać po pysku, hatfu ci na mordę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Popieracie przemoc wobec zwierzęcia, dla którego #!$%@? ptaka jest naturalne.


@somskia: Popierasz przemoc wobec amstaffa, dla którego #!$%@? małego dziecka jest naturalne, czy wtedy też nie można kopnąć?

@ZygmnuntIgthorn: jak nie odróżniasz ochrony życia człowieka przed agresywnym psem od ochrony życia ptaka przed kotem to już temat dla twojego psychoterapeuty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mave: popierasz mordowanie ptaków dla zabawy przez wypuszczonego kota? Za nawoływanie do tolerowania mordowania ptaków powinieneś dostać po pysku, hatfu ci na mordę.

@pablo397: w którym miejscu napisałem, że to popieram troglodyto? Napisałem że właściciel powinien dostać karę. Zamknij już mordę i nie pogrążaj się.