Wpis z mikrobloga

Wszystkim Mirkom i Mirabelkom z którymi miałem przyjemność się bawić na swoim pierwszym w życiu koncercie i to na od dawna wymarzonym koncercie Coldplay dziękuje za wspólną zabawę! ()
Było po prostu cudownie, fantastycznie! Udało się nagrać kilka piosenek w 4k także będę miał pamiątkę na lata.
Zagrali Politik na co miałem ogromną nadzieje,ale się kompletnie nie spodziewałem i wylałem litry łez na tej piosence. Teraz mogę już umierać
Najwspanialszy dzień w moim życiu. Mam nadzieję,że będziemy mieli jeszcze okazje się wszyscy zobaczyć na ich koncercie w Warszawie.
Aż po prostu smutno,że trzeba wracać do tej smutnej szarej rzeczywistości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim i do zobaczenia

#coldplay #koncert #muzyka #niebieskiepaski #rozowepaski #chwalesie #stadionnarodowy #pgenarodowy #wakacje #podroze
xydeN- - Wszystkim Mirkom i Mirabelkom z którymi miałem przyjemność się bawić na swoi...

źródło: comment_1657332716sapfUcDROmtTjNt3Wc81q5.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Jak dzisiaj zapowiedzą kolejną trasę to od razu kupuje bilet i nic mnie nie zatrzyma żeby ponownie tam dotrzeć. To trzeba przeżyć, rozumiem słabą akustykę itp., ale serio ta wrzawa ludzi, krzyk każdy tańczy, wszyscy są szczęśliwi w tym jednym momencie. Zapominasz o problemach, jest tylko muzyka i ludzie którzy Ciebie otaczają.
To jest po prostu magia.
  • Odpowiedz
@MC_Bono:

Jak dzisiaj zapowiedzą kolejną trasę to od razu kupuje bilet i nic mnie nie zatrzyma żeby ponownie tam dotrzeć. To trzeba przeżyć, rozumiem słabą akustykę itp., ale serio ta wrzawa ludzi, krzyk każdy tańczy, wszyscy są szczęśliwi w tym jednym momencie. Zapominasz o problemach, jest tylko muzyka i ludzie którzy Ciebie otaczają.

To jest po prostu magia.


Lepiej bym tego nie napisał kolego. Do zobaczenia mam nadzieje na następnym :DDDD
  • Odpowiedz