Wpis z mikrobloga

Wszystkim Mirkom i Mirabelkom z którymi miałem przyjemność się bawić na swoim pierwszym w życiu koncercie i to na od dawna wymarzonym koncercie Coldplay dziękuje za wspólną zabawę! ()
Było po prostu cudownie, fantastycznie! Udało się nagrać kilka piosenek w 4k także będę miał pamiątkę na lata.
Zagrali Politik na co miałem ogromną nadzieje,ale się kompletnie nie spodziewałem i wylałem litry łez na tej piosence. Teraz mogę już umierać
Najwspanialszy dzień w moim życiu. Mam nadzieję,że będziemy mieli jeszcze okazje się wszyscy zobaczyć na ich koncercie w Warszawie.
Aż po prostu smutno,że trzeba wracać do tej smutnej szarej rzeczywistości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim i do zobaczenia

#coldplay #koncert #muzyka #niebieskiepaski #rozowepaski #chwalesie #stadionnarodowy #pgenarodowy #wakacje #podroze
Pobierz xydeN- - Wszystkim Mirkom i Mirabelkom z którymi miałem przyjemność się bawić na swoi...
źródło: comment_1657332716sapfUcDROmtTjNt3Wc81q5.jpg
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@slepywidzi: @mlodyernest:
Dlatego nie rozumiem jak można się czepiać że ktoś sobie nagrywa, rzeczywiście głupie jest stanie jak słup i nagrywanie z zoomem ale jeśli ktoś tylko trzyma telefon w ręce i na niego nawet nie patrzy to co w tym złego, a z memem się też nie zgodzę bo ja często oglądam te filmy co nagrałem na koncercie i się cieszę że je nagrałem, szczególnie że są z pierwszego
@xydeN-: Gdyby nie ten gówniany album, który nagrali w zeszłym roku, to też bym się udał :/ Widziałem setlistę i tym bardziej nie żałuję, że zostałem w piwnicy, bo nie zagrali Coloratury - jedynego zajebistego kawałka z ostatniego albumu. Ale gratki, że polazłeś sam na koncert :D
@szymi9191 Albo gdy echo akustycznie na Narodowym psuje grane utwory?

@szymi9191 fakt, że dźwięk na koncertach powinien być czysty, ale dla mnie osobiście, większą frajdę daje samo bycie na koncercie i wydany hajs dla artysty, dzięki któremu on może robić to czego ja uwielbiam słuchać.
@MichasQGP: ja beki wiesz

Przestań się głupio pytać


@xydeN-: nagrania z publiki zawsze są do dupy. Chociaż by były w 4k xD już lepiej na YT znaleźć nagranie profesjonalne i sobie obejrzeć. Jedyne co się osiaga takimi nagraniami z publiki to zapychanie telefonu gównem którego się nigdy nie obejrzy oraz zasłanianie widoku ludziom którzy stoją za tobą