Wpis z mikrobloga

Wszystkim Mirkom i Mirabelkom z którymi miałem przyjemność się bawić na swoim pierwszym w życiu koncercie i to na od dawna wymarzonym koncercie Coldplay dziękuje za wspólną zabawę! ()
Było po prostu cudownie, fantastycznie! Udało się nagrać kilka piosenek w 4k także będę miał pamiątkę na lata.
Zagrali Politik na co miałem ogromną nadzieje,ale się kompletnie nie spodziewałem i wylałem litry łez na tej piosence. Teraz mogę już umierać
Najwspanialszy dzień w moim życiu. Mam nadzieję,że będziemy mieli jeszcze okazje się wszyscy zobaczyć na ich koncercie w Warszawie.
Aż po prostu smutno,że trzeba wracać do tej smutnej szarej rzeczywistości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim i do zobaczenia

#coldplay #koncert #muzyka #niebieskiepaski #rozowepaski #chwalesie #stadionnarodowy #pgenarodowy #wakacje #podroze
xydeN- - Wszystkim Mirkom i Mirabelkom z którymi miałem przyjemność się bawić na swoi...

źródło: comment_1657332716sapfUcDROmtTjNt3Wc81q5.jpg

Pobierz
  • 71
@szymi9191: otóż byłam i o ile show faktycznie był spoko, te LEDowe opaski sztos efekt dają — to serio, na dowolnych dniach Pierdziszewa Dolnego zorganizowanych na polu za stodołą jest lepsza akustyka niż na Narodowym i nigdy więcej nie pójdę tam na żaden koncert. Gówno słychać (akurat trybuny dolne here), jakbym nie znała kawałków to bym nie wiedziała co się dzieje.