Wpis z mikrobloga

Kot 20 lat, bardzo aktywny z nowotworem gruczołu sutkowego, pod sutkiem kulka wielkości wiśni, z drugiej strony minimalna kulka się tworzy. Oczywiście lekarz odradza operację - co jest dość zrozumiałe w tym wieku. W tym wieku wycięcie listwy mlecznej to już chyba większa krzywda niż pomoc - na razie biega, funkcjonuje normalnie, je znacznie więcej niż zazwyczaj. Piękne lata, tyle czasu, rośnie dość szybko więc to pewnie ostatni miesiąc kota i trzeba zdecydować się na uśpienie () - cóż no kiedyś musiał przyjść ten czas. #gorzkiezale

#weterynaria #weterynarz #kot #koty
  • 11
@noadam: wiem przedłużanie nie ma sensu bo i tak skończy się męczeniem, ciężko jednak się na to patrzy jeżeli zwierze nadal kilka godzin biega na zewnątrz i skacze z dużych wysokości jak młody kot. Trudno uwierzyć że to 20 latek z rakiem no ale cóż trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@devones: jak sobie nie dokucza i wykazuje chęć do figli to nie, sam będziesz wiedział kiedy to ma być, i wierz mi, że to najlepsze co można potem zrobić dla zwierzęcia, ono będzie ci wdzięczne a operacjami skrócisz mu tylko czas jaki mu pozostał, wszyscy cierpimy po utracie naszych pupilów, powodzenia, sam miałem wiele kotów i innych stworzeń, więc wiem co czujesz
@devones: No ale skoro normalnie żyje. Biega, skacze to najwyraźniej nie boli go. Jak już będzie widać, że się męczy, nie ma siły ani chęci to wtedy uśpić.
@devones: No ale skoro normalnie żyje. Biega, skacze to najwyraźniej nie boli go. Jak już będzie widać, że się męczy, nie ma siły ani chęci to wtedy uśpić.


@Mcx00: Tak, dokładnie wtedy - to oczywiste że jeszcze zaczekam. Na razie póki nic nie widać nie ma sensu radosnego kota usypiać. Był badany niby nie ma przerzutów na płuca niestety weterynarz przyznał że rozrasta się bardzo szybko - "kulka" do obecnego
@NuklearnySzpadel: no ten kotek był od samego początku, prawie od urodzin. Wakacje gdzie 20 lat temu jako małe dziecko do moich rodziców na wsi podszedł pan który pokazał małe kotki które się urodziły a matkę przejechało auto. Oddzielony zbyt szybko, pierwsze miesiące z historii były trudne. Rozdał te koty za darmo do przypadkowych turystów, pojechały z mazur w różne strony.

Mimo wszystko dożył pięknych lat bo nadal bardzo aktywny, szczególnie skoki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devones: nie zazdroszczę sytuacji, tylko z tym bieganiem i skakaniem jest taki problem że koty ukrywają swój ból - potrafi się bawić mruczeć turlać się bez względu na jakieś wewnętrzne cierpienia.