Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu bardzo dobry inżynier złożył wypowiedzenie, reakcją firmy było zwodzenie go przez trzy tygodnie i obiecywanie gruszek na wierzbie co oczywiście skończyło się jego odejściem. Tydzień temu, po rozmowie z dyrektorem który wprost powiedział że nie ma możliwości na cokolwiek, wypowiedzenie złożył taki sobie technik. Jaki był odzew? Od ręki 30% podwyżki i awans na inżyniera, aż dyrektor ze Stanów do niego dzwonił. Chyba nigdy nie zrozumiem logiki działań w tym przybytku...
#uk #pracbaza #praca
  • 14
@konserwix: właśnie nawet tych skilli nie posiada, powiedziano mu, żeby nic nie oczekiwał więc znalazł sobie robotę, złożył wypowiedzenie no i wielka afera jakby był kimś niezastąpionym, najlepsze że dostał robotę w tej samej firmie do której poszedł ten inżynier
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chyba nigdy nie zrozumiem logiki działań w tym przybytku...


@pol-scot: Nie tylko w Twoim - u mnie ostatnio awans na szkoleniowca dostał koleś, który raptem rok pracował na stanowisku, do którego ma teraz szkolić ludzi. Sekret? Zarozumialec przechwalał się na prawo i lewo, jaki to on nie jest zajebisty, a ch*ja robił i ogarniał - i wystarczyło xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ale taka sprzedaż to jak wciskanie garnków a nie towaru pierwszej klasy


@pol-scot: Dokładnie, tym bardziej, że "jakość" jego pracy jest znana wśród współpracowników. A poza tym i tak ma za małe doświadczenie, by szkolić innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motoinzyniere: Niestety o tym wiem, a że jestem idealistką, to mnie to boli :/

@NexciaK Tak, tylko że on tych twardych skilli nie ma, a powinno się mieć zarówno twarde jak i miękkie, ale tak jak @motoinzyniere pisał, niekoniecznie kompetentni ludzie awansują
A, i btw, ja nie aplikowałam na to stanowisko ¯\_(ツ)_/¯