Wpis z mikrobloga

5k netto na ręke a rata w październiku 3800 się szykuje :D fajne zycie w Polsce, dobrze, że dziewczyna pracuje to nam chociaż na jedzenie starczy :D

Zaraz wykopki napisza, że mi się nie należał kredyt 450 tysięcy na własny dom bo miałem z rodzicami mieszkać w mieszkaniu 60m2 i oszczędzać xD

#ekonomia #gospodarka #gielda #nieruchomosci #stopyprocentowe #inflacja
  • 141
no tak 20% zarobków to pod korek. wynajem 1600 zł mieszkania albo rata na kredyt 1900 zł i bycie na swoim no tak, jeszcze dodatkowo policzylismy szanse wzrostu do 2500-2700 czyli 25-30% zarobkow a teraz mamy juz prawie 4000 zł raty a w telewizji zapowiedź rewaloryzacji 500+ czy 14 dla emerytów. #!$%@? gościu zejdź na ziemie...


@wiem_wszystko: Trzymaj się tam mirek i nie przejmuj dzikimi komentarzami. Jak tylko się nie rozwiedziecie
Zaraz wykopki napisza, że mi się nie należał kredyt 450 tysięcy na własny dom bo miałem z rodzicami mieszkać w mieszkaniu 60m2 i oszczędzać xD


@wiem_wszystko: Nie, wystarczyło kupić coś mniejszego. Jakbyś nie miał teraz za co spłacać mercedesa, to ktoś słusznie mógłby zauważyć, że trzeba było kupić Opla, a niekoniecznie chodzić na pieszo dopóki nie zarobisz na merca.
Zaraz wykopki napisza, że mi się nie należał kredyt 450 tysięcy na własny dom bo miałem z rodzicami mieszkać w mieszkaniu 60m2 i oszczędzać xD


@wiem_wszystko: Nie no wiadomo mordo WSZYSTKO ci się należy xD W tym możliwość wydrukowania 450.000 podbijając cene nieruchomości dla ludzi normalnie oszczedzających xD Nawet mi cie nie żal xD

Przynajmniej teraz sprzedaż tym ludziom z oszczędnościami te mieszkanie połowe taniej zanim kredyt cie zajedzie, a i