Wpis z mikrobloga

5k netto na ręke a rata w październiku 3800 się szykuje :D fajne zycie w Polsce, dobrze, że dziewczyna pracuje to nam chociaż na jedzenie starczy :D

Zaraz wykopki napisza, że mi się nie należał kredyt 450 tysięcy na własny dom bo miałem z rodzicami mieszkać w mieszkaniu 60m2 i oszczędzać xD

#ekonomia #gospodarka #gielda #nieruchomosci #stopyprocentowe #inflacja
  • 141
napisałem ze dziewczyna pracuje. ale w wykopowych mózgach trzeba napisać kościelny ślub i zona żebyscie dopiero odebrali to jako wspolne życie lol


@wiem_wszystko: kredyt macie wspolny? Wydaje mi sie, ze zona to juz jakies zobowiazanie - jak mialbym dziewczyne i by mi zrobila za slony rosol to bym ja wyrzucil z mieszkania i tyle bysmy sie widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiem_wszystko: Nie było możliwości, bo mieliście za niską zdolność na stałą stopę? I tak nie jesteście w złej sytuacji, o ile żadne z was nie straci źródła dochodu.

W którymś wątku pisałem, że takie osoby jak wy są modelowymi kredytobiorcami, którzy są najbardziej zagrożeni – dwie przeciętnie zarabiające osoby zadłużały się znacznie bardziej ryzykownie niż Janusz i Grażyna, którzy łącznie dysponują średnią krajową.
@wiem_wszystko: Oooo w komentach już #!$%@?ło wykopkami ekspertami. Po co brałeś taki kredyt przy takich zarobkach! Wiedziałeś, że kiedyś zerowe stopy się skończą! Sprzedaj tę chawirę 98m2 i kup coś mniejszego np. schowek na mopy 25m2. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, za dużo tutaj debili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brałem kredyt ponad 300k przy zarobkach 4k na rękę i od paru lat mieszkam we fajnym