Wpis z mikrobloga

Rata na 40% dochodów przy zerowych stopach nie jest spoko. To jest klasyczna definicja wzięcia pod korek.


@Tomus88: W normalnym kraju ze stałymi stopami procentowymi to by problemem nie było.
  • Odpowiedz
@Tomus88: @Lubie_Budyn: Nie no ogólnie ja pracuje w finansach, trochę wiedzy mam wiem jak to wszystko działa, ale przestańmy myśleć o wszystkim tylko ekonomicznie, w życiu liczą się też inne rzeczy, to chyba normalne, że chłop nie chciał w wieku 25 lat plus mieszkać u rodziców, bo i tak nie odłoży na ten swój kąt przy tych cenach jeśli nie będzie bardzo wysoko postawiony. Każdy ma prawo do
  • Odpowiedz
@discord-gg-zagadka: #!$%@? co z tego, że do 2023 mówili, że nie podniosą ludzie złoci kredyt hipoteczny miał być spłacony do tego czasu czy jak?! Ogarnijcie się. Wiadome było, że stopy pójdą w górę każdy oczekiwał 2023 rok ale Rosja zaatakować Ukrainę a to wywróciło pionki na planszy do góry nogami. Inflacja i tak #!$%@? a stopy są daleko w tyle więc ja powiem jedno- to czy stopy podniesiono dzisiaj czy
  • Odpowiedz
@Lubie_Budyn: przeciez ludzie co zarabiaja 10 k na reke wlasnie tego typu kredyty brali, po 500k... No a op ze swoja dziewczyna tyle maja. Plus jak jedno straci prace to tez jakos przebieduja. Nie jest tak tragicznie.
  • Odpowiedz