Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen Dawida Podsiadło? Showman z niego żaden, muzycznie jest co najwyżej poprawny, a sympatię publiczności zyskał w dużej mierze przez swój wizerunek nieogarniętego chłopaka z "małego miasteczka" - Dąbrowy Górniczej (prawie 120 tys. mieszkańców). Tak na oko, na Stadion Śląski przyszło na pewno ponad 50 tysięcy ludzi. Czy to chwilowa moda, efekt przekładania koncertu od 2 lat czy może jeszcze coś innego? #podsiadlo #koncert #chorzow #stadionslaski fot. Paweł Kurczonek
Dawid Podsiadło rozbujał Chorzów
vathus - Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen Dawida Podsiadło? Showman z niego żaden, mu...

źródło: comment_1656222700WXpK55cwTB4qyv27TTlJiH.jpg

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
@vathus: jest średni, a to na polskiej scenie popowej już zajebiście.

Poza tym nie ma się wrażenia, że na siłę próbuje być fajny, przynajmniej ja nie mam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@vathus: fenomen to jest tam iść, stać w tłumie, godzinę do kibla, piwo pewnie po 20 zł, no i najważniejsze gówno słyszeć i widzieć.
Eh stary maruda jestem
  • Odpowiedz
@vathus:

Sympatyczny chłopak, który nie próbuje być na siłę przebojowy, gra przyjemną, lekką muzykę o przynajmniej jedno oczko bardziej ambitną niż to co serwują jego koleżanki z pop-sceny.

120 tys mieszkańców to wiocha.
  • Odpowiedz
@Opportunist: Ja tam byłem ze względu na różowa jednakże najbardziej podobał mi się utwór z tej sekcji leśnych #!$%@?ów oraz to z orkiestra. Największy fuckup to remix techno figur geometrycznych czyli te trójkąty i kwadraty. W pewnym momencie każdy już nie wiedział co gra i powypadali z tempa. Klawiszowi się nie dziwie bo grał od dwóch minut te same akordy a to może się każdemu już #!$%@?ć :D
  • Odpowiedz
@vathus: gorszy jest Ralph, na sile podczepia sie pod np. Takiego Dawida, wielka gwiazda, diva. I sie lansuje. Spiewa takie kocopoly że dramat
  • Odpowiedz
@vathus: laski go lubią, więc ciągną tam swoich partnerów i/lub koleżanki i z jednego zainteresowanego robi się X2/3. Pójdą na koncert raz i stąd frekwencja. Nie słyszałem aby ktoś na jego koncerty jeździł pół Polski.
  • Odpowiedz