Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen Dawida Podsiadło? Showman z niego żaden, muzycznie jest co najwyżej poprawny, a sympatię publiczności zyskał w dużej mierze przez swój wizerunek nieogarniętego chłopaka z "małego miasteczka" - Dąbrowy Górniczej (prawie 120 tys. mieszkańców). Tak na oko, na Stadion Śląski przyszło na pewno ponad 50 tysięcy ludzi. Czy to chwilowa moda, efekt przekładania koncertu od 2 lat czy może jeszcze coś innego? #podsiadlo #koncert #chorzow #stadionslaski fot. Paweł Kurczonek
Dawid Podsiadło rozbujał Chorzów
vathus - Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen Dawida Podsiadło? Showman z niego żaden, mu...

źródło: comment_1656222700WXpK55cwTB4qyv27TTlJiH.jpg

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
@vathus: Muzycznie średni, wokalnie miałki (przez tę manierę, wszystko śpiewa jakby w ten sam sposób), ale na Polskę to niestety wystarcza.
  • Odpowiedz
@RussellSuperFan nie mogę się nie zgodzić. Albumy Discobolous i Orell, które pokazywały jak powinna ich twórczość wyglądać to właściwie obowiązkowe sety które załączam zawsze jak jadę w dłuższą trase
  • Odpowiedz
Jakoś wole spędzić czas na tych koncertach „miałkiego” Dawida z innymi ludźmi „z brakiem gustu” niż spotkać się z przegrywami z wykopu z bębnem ciążowym od #!$%@? chrupkow xd
  • Odpowiedz
@Viarus_: Mój pierwszy i jedyny koncert tej formacji to zeszłoroczna trasa pożegnalna. Dopiero na bis zagrali "Pussy, cock and god", cała reszta to ballady. Siedziałem w bańce pierwszych płyt, i zupełnie nie tak to sobie wyobrażałem.
  • Odpowiedz
@vathus: Mnie bardziej ciekawi moda ja tego RALPHA XD Kamińskiego.
Nie śledzę w ogóle polskiej sceny muzycznej, mógłby ktoś powiedzieć ocb xD. Różowe w biurze się tak jaraja, a dla mnie takie meh
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@vathus: a co sądzicie o Vito bambino ? Bo o ile Podsiadło lubię , to nie jestem w stanie zrozumieć tak dużej popularności tego Vito w ostatnim czasie, i kompletnie nie pasuje on do męskiego granie. Wróciłem teraz do albumów z poprzednich lat i tam Zalewski i organek naprawdę dawali radę.
  • Odpowiedz
@vathus: nie wiem czy fenomen bo pierwszy raz o nim słyszę. Nie oglądam tv i nie słucham radia ale coś tam do mnie dociera info a i nim słyszę pierwszy raz.
No ale to że Tobie się coś nie podoba to nie znaczy że inni mają tak samo
  • Odpowiedz