Wpis z mikrobloga

Miałem ładną kobietę, która była pusta jak bęben. Nigdy więcej. Wolę być z średnia mirabelka, niż z ładną toksyczna. Ale musiałem dojrzeć do tego.


@KarpiuZRzeki Jeszcze nie wiem. Na razie zrobiłam 2 ankiety przeczące wszystkiemu czym mężczyźni tu niby gardzą i takie rzeczy właśnie wyszły
@WielkiNos: wiesz, ankiety ankietami a życie życiem. ;)

Często to kwestia sparzenia się i przewartościowania w głowie pewnych rzeczy. Fajna buzia może być priorytetem jak się ma naście lat, później inne rzeczy są ważne.

No i - szare myszki są wspaniałe ;)
@WielkiNos: chyba ci się z kobietami pomylilo. mozesz byc skazanym za gwalt wiezniem czy pedofilem, ale jak masz kwadratową szczękę to kobiety wybaczą i nawet zrzutke na adwokata zrobią


@jebluschytrus Nic mi się nie pomyliło. Jak kobieta jest atrakcyjna to może mieć 50+ facetów, mieć ponad 40 lat i i tak będzie przez facetów pożądana.
@WielkiNos: widzisz, róznica miedzy facetami jest taka, że każdy będzie ją chciał zaliczyć ale ona nie będzie miała szacunku.
za to kobiety nie raz pokazaly ze gwalt jest zalezny od wygladu bo jak skazany jest atrakcyjny to zaraz napiszą "hihi, mnie też by mogl zgwalcic, hihi"
widzisz, róznica miedzy facetami jest taka, że każdy będzie ją chciał zaliczyć ale ona nie będzie miała szacunku.

za to kobiety nie raz pokazaly ze gwalt jest zalezny od wygladu bo jak skazany jest atrakcyjny to zaraz napiszą "hihi, mnie też by mogl zgwalcic, hihi"

@jebluschytrus Baby dużo rzeczy piszą co nie znaczy, że tak myślą. Gdyby jakaś była naprawdę zgwałcona to by tak nie napisała. Tak samo z tym tekstem, że
o tym mowie. normalne kobiety patrzą na takie typiary z pogardą, lecz panuje zbyt mały ostracyzm takich zachowań. jak facet jest podnóżkiem i simpem to możesz byc pewna ze inni faceci mu to wytkną i będą go wyszydzać a nie będą klepać go po plecach


@jebluschytrus ja tam wyszydzam co mogę i co znajdę. Nie lubię jak mi ktoś psuje opinię jako kobiecie.
A to czasem nie działa w obie strony? Toksyczny charakter, kłamanie, zdradzanie też jest wybaczane w przypadku pewnej części mężczyzn. Chyba jesteśmy bardziej podobni niż różni pod tym względem.


@NoHejCoTam Jasne, ale temat akurat o mężczyznach to już nie wspominałam o drugiej stronie.