Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze pisanie z nastolatkami jest męczące dla psychiki. Ja już mam dość, ten epizod 2 lata temu z Julką 04 to chyba jedyna nagroda pocieszenia jaka miala dla mnie być w całym życiu. Zostaje siedzenie w piwnicy. Juz straciłem nadzieję, że jeszcze kiedykolwiek jakąś malolate się uda wyrwać. POV: pisanie z 16 latką
#rozowepaski #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #tinder #gadugadu #zwiazki #seks
Felixu - Dzisiejsze pisanie z nastolatkami jest męczące dla psychiki. Ja już mam dość...

źródło: comment_1656015519rkjEx7QAzAEdYqPLfRgFBw.jpg

Pobierz
  • 20
@Felixu: Nie oceniaj całości na podstawie jednostki. Poza tym dziewoja mogła być zestresowana na zakończeniu roku, lub mieć okres.

No i nie oczekuj od nastolatek jakiejś kreatywnej rozbudowanej rozmowy. Powinieneś wiedzieć na co się piszesz.
@Felixu: To nawet nie chodzi, że on sie podoba lub nie. Takie malolaty biorą to za zabawe. Nie mają żadnego parcia na związki i prawdopodnie wystarcza im jakiś crush ze szkoły itp. Jakby sie zakochala, to pewnie bardzo mocno, jakby byl jej pierwszym. One mają swoje zycie w szkole, ktoś spoza niej jest kims obcym.
@Felixu: Staraj sie wymuszac dluzsze wypowiedzi od niej jakos w naturalny sposób. Jak już widzisz, ze ksiezniczkuje, to nawet dla beki, bo wtedy to nie warto sie tym nawet przejmować. Na koniec troche pokazales frustracje. Nie wiem, czy to zle, czy dobrze ale w rozmowie na zywo bardzo #!$%@? takie niedoświadczone laski, jak je ripostujesz bardzo powoli i spokojnym głosem.
@Felixu: dokładnie. Dlatego nie jestem aż tak smutny, że mi jebnęli blokadę na Tindera. Przecież po miesięcznej gimnastyce gówno bym tam zdziałał. Z czego wynika taki brak szacunku do rozmówcy ze strony kobiet?
@Felixu: Chłopie, a na co Ty liczyłeś? Na rozprawy doktorskie o dylematach współczesnego człowieka i i błyskotliwe, pełne humoru felietony na temat rzeczywistości? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To w zasadzie jeszcze dzieciak. Jej życie teraz to ciąg dram, bo Sandra się przelizała z Marcinem, a obiecała dziewczynom, że tego nie zrobi, więc jest fałszywą szmaciurą, a tak w ogóle to Magda z Zuzką były wielkimi koleżaneczkami, a
Próba pokazania 16 latce, że zachowuje jak jak 16 latka. Szkoda czasu na takie rzeczy. Powinieneś to olać, ale ostatnia wiadomość sugeruje, że wziąłeś to do siebie. Chodzi mi tutaj o dbanie o sobie i nie podejmowanie prób udowodnienia komuś, że jest dziecinny czy nieogarnięty. Ta osoba ma #!$%@?, ty się starasz i wychodzi z tego tylko cringe.


@Walimbrachol:

Co napisał nie tak? Laska ma IQ potrąconego kundla, słusznie napisał co