Wpis z mikrobloga

Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg. Bolące plecy, bolące kolana, bolące stawy skokowe. Dostałem zestaw ćwiczeń od fizjoterapeuty i dzisiaj wieczorej idę po raz pierwszy na siłownię. Jakieś porady?
Jeśli chcesz być zawołany za miesiąc i usłyszeć o moim progresie, zostaw plusa (nie żebram o plusy - po prostu jeśli za miesiąc będę musiał kogoś zawołać, to zdecydowanie łatwiej będzie mi się zmotywować, żeby chodzić na siłkę regularnie).

#mirkokoksy #mirkokoksy #pokazforme
groman43 - Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg....

źródło: comment_16557926632fh12RBJXeEgpLlglAf28T.jpg

Pobierz
  • 284
@groman43: masz pewna dobra ceche w budowie ciala, choc pewnie i tobie ciezko to dostrzec- dobra figura i spora klata. Oczywiscie bedziesz musial zrzucic w #!$%@? kilogramow ale gwarantuje ci, ze pod spodem jest dobrze zbudowany facet. Nie zmarnuj tych genow!
@groman43: Tak się zapuścić w wieku 33 lat to dramat. Sorry ze tak pisze ale jesteś chłopie w kwiecie wieku a zaniedbałeś się totalnie. Powodzenia w treningach i diecie bo będzie ciężko ale dasz radę
@groman43: Oprócz silowni szczerze radzę Ci zacząć interesować się sportem - pod tym kątem, aby mieć swój sport który zwyczajnie lubisz uprawiać. Ja czasem lubię wyskoczyć na rolki, czasem pokopię gałę z chłopakami. Sama siłownia to będzie zdecydowanie za mało do dobrego rozwoju, ponieważ oprócz samych mięsni i wagi powinieneś być odpowiednio rozciągnięty. Najlepiej za to rozciąga się uprawiając zwykłe sporty amatorsko. Może rower i krótkie trasy? Są nawet podstawy z
@groman43: mordo, ale twoja motywacja jest przecież taka, że wyglądasz jak gówno, jesz gówno, i czujesz się jak gówno.
Jeśli naprawdę chcesz to zmienić, to potrzebujesz reżimu, inaczej tzn dyscypliny.
Nie bez kozery mówi się o dyscyplinie sportowej.
@groman43 narazie male ciężary nie forsuj się. Na kolana rowerek, orbitrek max 7 minut wzmocnij nogi 4glowy przywodzenie odwodzenie pośladek (nie rób przysiadów pełnych max 30stopni kąt zgięcia). Spacery długie 1h na dworze albo bieżnia znajdź siłkę z sauną. Bądź wytrwały zredukuj węglowodany i fastfood niech wleci jakaś dietka kup białko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@groman43: powodzenia, ja od początku maja też zacząłem coś że sobą robić, póki co z 94.5 spadło na 87.5, parę cm w pasie i zyskałem dużo lepsze samopoczucie. 3mam kciuki miras (ʘʘ)
@groman43: ograniczyć porcje dzienne posiłków, zwiększyć dietę w owoce, warzywa gotowane na parze, zakupić dobrego wioślarza, rower na letnie dni

a jak taniej wyniesie karnet na siłowni to na początku nie szarżować, swoim tempem robić, najlepiej jakiś instruktor, trener na początek aby poprawnie wykonywać ćwiczenia

ja zakupiłem wioślarza dobrej klasy i nie narzekałem a przy jednym ćwiczeniu dużo mięśni zaangażowanych
@groman43: Białko tak jak wspominali wcześniej bo wspomaga spalanie tłuszczu w połączeniu z budową mięśni.

Zero alkoholu - kiedy go spożywasz organizm przestawia się na pozbycie go z ciała i tym samym nie może normalnie funkcjonować spalając tłuszcz

Na początek możesz na bieżni spacerować z lekkim kątem nachylenia 30-45-60 minut - liczy się wtedy ile czasu spędzisz, osobiście preferuje dłużej pochodzić niż krócej pobiegać - efekt kaloryczny ten sam

Http://Musclewiki.com a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@groman43: moja porada jest taka, że jeśli chodzi o zmianę diety i np nie masz czasu żeby przyrządzić posiłek to świetnym rozwiązaniem jest HUEL/yfood czy jakieś inne super Sonic, to zależy od Ciebie już co wybierzesz. Ja stosuję zamiast jedzenia w pracy właśnie to i jest ok ;)