Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@czykoniemnieslysza: w UK w - podkreślam - lepszych szkołach mundurki to standard. Trochę śmieszą te pokwikiwania gimbazy przeciw mundurkom. No tylko, że jak to się wdraża po polacku byle najtaniej jakiś worek na kartofle to nie dziwne, że nikt tego potem nie chce nosić.
@Cineczeq: @troglodyta_erudyta: @czykoniemnieslysza: @terwer358:
Pobierz szpongiel - @czykoniemnieslysza: w UK w - podkreślam - lepszych szkołach mundurki to ...
źródło: comment_16556325814fPixASEobATqpyfj8aSex.jpg
@szpongiel: Przecież my nie mówimy o uk tylko o Polsce w 2006 gdzie była taka bieda ze halówki z 6 paskami taśmą klejąca się naprawiało. XD przypominam ze wtedy dyrektorzy szkół mieli za zadanie określić jak wyglądają mundurki. Wtedy było 20% bezrobocia. Jak ja ci mowie, ze za 15 zł u nas były te szmaty a i tak ludzie brali z MOPSu dofinansowania na to to jak sobie wyobrażasz jakby były
@dziacha: bo gimby zapomnialy jaki to jest melepeta i gamon

no ale tak to juz jest jak jest sie wysokim jak kon i ma sie rodzicow XD

on jest wogle dowodem na to jak gowniana jest w polsce prawica, z tfu narodowca faszysty po ojcu i dziadku prawdziwym rasiscie (ktory w swoich gazetkach zadawal pytania dlaczego dzieci w zespole arka noego sa czarne) do opozycjonisty tz bardziej typa ktory zna sprzedajnych
r.....e - @dziacha: bo gimby zapomnialy jaki to jest melepeta i gamon

no ale tak t...
@szpongiel: Powiedzieć ci jak wyglądało to u mnie? Musiałem sobie kupić jakieś gówno polarowe w kolorze sraki za o ile pamiętam 65złotych. Jedynym "atrybutem" tego była możliwość odpięcia rękawów, a tak to przypominam, ciągle polar. Wyobraź sobie klasę trzydziestoosobową w majowy 30stopniowy skwar, gdzie o klimatyzacji w sali nawet nie ma co mówić, a ty siedzisz w tym polarze, bo ci tak rozkazują.
@czykoniemnieslysza: w UK w - podkreślam - lepszych szkołach mundurki to standard. Trochę śmieszą te pokwikiwania gimbazy przeciw mundurkom. No tylko, że jak to się wdraża po polacku byle najtaniej jakiś worek na kartofle to nie dziwne, że nikt tego potem nie chce nosić.


Nawet nie wiesz ile małych szwalni poszło na dno na tym projekcie, sąsiad miał szwalnie, szył ubrania fartuchy itp do gastronomii. Dostał zlecenia od 2 nie za