Wpis z mikrobloga

@MrGalosh: kiedyś jechałem ekspresówką busem na pusto, były lekkie podmuchy boczne, lekko nosiło, ale bez przesady. I doganiam powoli białą Yariskę, miota nią po dwóch pasach, zahacza o awaryjny, myślę sobie przecież małe autko, o co chodzi. Zrównałem się, a tam typo handlowiec wielki tablet oparty o kierownicę i napieprza w nim swoje biznesy. Idiota.
Ludzie to głąby, korki w miastach spowodowane są tym, ze jak nie przewinie rolki insta to ręczny nie puści. Jeżdżę nowym autem z koniecznością obsługi tableta, wielofunkcyjna kierownica niestety jest bezużyteczna bo używam jednocześnie telefonu na iOS i androidzie sterowanie głupieje. Od odebrania tego auta w styczniu miałem więcej niebezpiecznych sytuacji niż przez ostatnie 5 lat. Dlatego jeśli ktoś pisze ze używanie tel w aucie jest bezpieczne to albo mało jeździ albo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MrGalosh: największe śmiecie to ci co jadą za karetką jak wszyscy zjeżdżają na pobocze i potem chcą wrócić na pas i się nie da bo te #!$%@? sobie wykorzystują to że karetka jedzie ratować komuś życie. Takim powinni odbierać prawko jak pijanym.
@MrGalosh: uwierzyłeś jak głąb w to, co Ci powiedzieli ci, co chcą Cię #!$%@?ć mandatami. Trzymanie telefonu przy uchu w czasie jazdy samochodem nijak nie jest niebezpieczne. Szczególnie jeżeli jedziesz automatem. Jedyne co może powodować zagrożenie to zbyt duże skupienie się na rozmowie i odwrócenie uwagi od wydarzeń na drodze, co może się zdarzyć zarówno przy zestawie głośnomówiącym, rozmowie z pasażerem czy korzystaniu z wbudowanej nawigacji. Jak ktoś ma takie kłopoty
@MrGalosh:

osoby korzystające z telefonu podczas prowadzenia


Ja korzystam z telefonu podczas prowadzenia: telefon mam w uchwycie, na nim włączoną nawigację oraz połączenie Bluetooth z audio samochodu do słuchania muzyki i odbierania połączeń.