Wpis z mikrobloga

To tak, jakbyś ktoś był ciekawy co to znaczy upadek człowieczeństwa za parę euro xD

Przyznam szczerze, że dawno się tak nie wzdrygnąłem z obrzydzeniem jak po przeczytaniu tego. Zrównać się z poziomem niemieckiego podnóżka i jeszcze dumnie się tym chwalić. Przeraziłem się autentycznie jacy ludzie mnie otaczają.
Twoi dziadkowie i pradziadkowie muszą być dumni z takiego pomiota.

#przegryw #praca #pracbaza #kolchoz #emigracja #zalesie #heheszki
Pobierz s.....u - To tak, jakbyś ktoś był ciekawy co to znaczy upadek człowieczeństwa za parę...
źródło: comment_1655375953qyQsASVqNlozN0BcnWWpj6.jpg
  • 21
@sikalafou: #!$%@? ale wstyd. Szmacić się za parę euro więcej po to by oglądać dupsko jakieś niemieckiego emeryta i jeszcze być z tego dumnym xD Nasi przodkowie przewracają się w grobie serio..

Polska to jednak stan umysłu, ludzie za pieniądze sprzedawaliby swoje matki i ojców.
jak widać większość komentujących nie widzi w tym nic złego. Nic tylko splunąć przez lewe ramię, machnąć ręką i wyłożyć lachę na tą tępą hołotę co całe życie będzie #!$%@?ć fizycznie gdzieś na zachodzie traktowany jako człowiek trzeciej kategorii.


@sikalafou: Chciałbym być patriotą ale będąc polakiem nie da się niestety xD tu jest jakaś #!$%@? mentalność i przez to każdy ogarnięty człowiek raczej wstydziłby się że urodził się w Polsce
właściwie każdy z nas prostytuuje swój umyśł i ciało w zamian za pieniądze od janusza także to nie jest jakiś upadek. Może on nic nie umie albo bardzo dobrze mu płacą.


@StaryPijanyWyjadacz: Jak Ty pracujesz u Janusza i uważasz że każda praca w tym kraju jest za minimalna i każdy się prostytuuje no to sorry ale jesteś w błędzie.

Wiadomo że Polska nie jest potęgą gospodarczą więc opiekun emeryta w Niemczech
Kiedy widzę jak sprzątaczka wchodzi mi do biura to od razu leci blacha w potylicę i mówię jej żeby zaczęła programować bo brzydzę się pracowników fizycznych (jak i również biedy)


@Big_Salceson: Wiesz kto najczęściej jest dumny z pracy za granicą jak gadam czasem ze znajomymi? Właśnie jakaś patolka, sebiki, karyny które w Polsce nie przepracowały w jednej pracy choćby roku (wykształcenie podstawowe, czasem średnie, ale ogólnie lipa w CV) - jadą
@eldzej_10: Ziomek ale odleciałeś Jezu święty.
Może moja wypowiedź była zbyt skomplikowana więc uproszczę:
Żadna praca nie hańbi, nieważne komu podcierasz tyłek, gdzie i za ile.

A co do CV to akurat chętnie bym się pochwalił, ale raczej wolę zachować anonimowość że względu na życie zawodowe. Nie zrozumiesz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żadna praca nie hańbi, nieważne komu podcierasz tyłek, gdzie i za ile.


@Big_Salceson: Naprawdę nie widzisz różnicy między podejściem "żadna praca nie hańbi" a "z przyjemnością będę podcierał dupkę Hansowi i liczył euro podczas gdy Ty będziesz zasuwał w gównoland" Serio?

Ja naprawdę znam ludzi którzy w Polsce zarabiają mało i mam do nich szacunek choćby do sprzątaczki w biurze. Rozumiem, że nie każdy będzie programistą. Mam też szacunek do ludzi
@eldzej_10: Ok, a znasz kontekst? Ja niestety wolałem poznać zanim wyrobię sobie zdanie i zacznę osądzać. Op (sikalulu czy jakkolwiek się on nazwał) zrobił wcześniej zarzutkę i to taką z 4/10 nawet gdzie jedzie po pracownikach fizycznych. Ten komentarz był jak najbardziej na miejscu w tak baitowym poście.

Znaczy dobrze zdaję sobie sprawę że obydwoje niezłe master baitory jesteście, ale raz na jakiś czas połknąć haczyk też mogę ( ͡°