Wpis z mikrobloga

@Bananek2: Miałem kiedyś babkę w pracy w hol. Nie wiem czego się spodziewała ale pomimo że praca nie była jakaś super wymagająca to nigdy nie widziałem żeby ktoś tak widowiskowo cierpiał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dosłownie wręcz wiła się w agonii jak to ona ciężko nie pracuje (robiąc z połową wydajności słabego chłopaka). A jak tylko zobaczyła że komuś pot nie kapie z czoła to pośpieszała (ludzi
@jamajskikanion jak ja w NL robiłem przy sadzeniu drzew, to podobało mi się jak nam zbłąkane kobiety do brygady raz na jakiś czas dawali. Nagle się okazywało, że 1/3 dziennej normy, to też gitara i szef problemów nie robił, bo hehe suchaj, to kobitki i trza im pomóc synek, zatrzymać się, na spokojnie to trza chrum

Pobierz Rozbojnik_Alibaba - @jamajskikanion jak ja w NL robiłem przy sadzeniu drzew, to podob...
źródło: comment_1655389473PrarBN9MOy0uvrXM3Lfrub.jpg
@jamajskikanion: to nie ogarniam, ja siedze w holce na chacie jakby ktos nowy przyszedl i cos wymyslal albo przypyskowal to by za 3 dni sie wyprowadzal, w robocie pierwszego dnia bysmy powiedzieli zjebowi, ze idzie dzis do szefa i prosi zeby byl przeniesiony na inny dzial bo bedzie mial ciezko XD