Wpis z mikrobloga

@Kulek1981: Ale co jest żenadą? Że ktoś nie ma mentalności chłopa pańszczyźnianego i oczekuje wynagrodzenia/benefitu za pracę którą powinien wykonywać pracownik Lidla?


@morion: twoja argumentacja to jest jedno wielkie xD. Żebyś był konsekwentny, powinieneś się też pruć o to, że musisz sam chodzić między regałami i zbierać produkty, a przecież w nie-samoobsługowych to jest praca ekspedientki. Dlaczego dajesz się wyzyskiwać chłopie pańszczyźniany?
@IIIlIII: Mieszkasz na wsi prawdopodobnie. W miastach wszedł już drugi etap wycofywania kas tradycyjnych. Jeśli chcesz zapłacić gotówką idziesz do kasy samoobsługowej i czekasz potulnie jak baranek na kasjerkę, która wbrew prawu zabiera gotówkę i znika z pola widzenia udając się do kasy tradycyjnej, po minucie przychodzi i wydaje Ci resztę. Jeśli masz problem z moim nickiem i zbaczasz z tematu to pozwolę sobie również o uwagę, iż zamiast literek "IIIlIII"
Niby debil ale kasa samoobsługowa to powinien być dodatek a nie zmuszają wszystkich żeby z nich korzystać.


@kolopo: No i pewnie dalej zostaną takie sieci, gdzie będą kasjerzy, gdy cała reszta przejdzie na bezobsługowe. W takim EPI nawet głupi owoc, czy bułkę podaje ci pracownik sklepu i według mnie tylko to komplikuje i wydłuża cały proces, ale kto co lubi.
1. Obsłuż się sam i szukaj ćwierć-bułeczek na wyświetlaczu lub ziemniaków młodych z południowych stoków alp rosnących tylko w marcu
2. Możesz płacić gotówką w kasach samoobsługowych , czyli wołasz obsługę i idziecie do kasy tradycyjnej zapłacić, wygodne jak cholera.
3. Strefa pakowania zakupów, a spróbuj coś zabrać z wagi albo nie tak położyć? Blokada kasy i wołamy kasjerkę o pomoc.
4. Alkohol! Halo pani kasjerko znowu Pani jest niezbędna bo technologia
Idąc twoim tokiem rozumowania powinieneś się pruć o to, że ktoś nie chce samemu sobie auta wyprodukować i zapłacić korporacji za tą produkcję.


@morion: tylko ja się nie pruję do ludzi, którzy wolą płacić w sklepie więcej i stać jak kołek w kolejce do kasjerki. Ich sprawa. To Ty nazywasz ludzi wolących wygodę niewolnikami. xD

Psst, niech nikt Ci nie mówi, że istnieją całkiem bezobsługowe Żabki.
@morion mieszkam na wsi Warszawa ( ͡º ͜ʖ͡º) nie będę się kłócił z trollem, zawsze w Biedronce czy Lidlu jest sporo osób do płacenia gotówką w tradycyjnej kasie i nie było jakichś cyrków z dawaniem gotówki do ręki, a dla mnie samoobsługa to wygoda, bo kupuję zazwyczaj kilka rzeczy i całość zajmuje mi minutę bez stania w kolejce, myślę że masz rację i powinienem wystawić fakturę za
@morion: no ale przecież op z fb spruł się nie dlatego że nie chceli mu skasować zakupów na kasie tradycyjnej tylko dlatego że nie chcieli mu powiedzieć ile mu zapłacą jak się sam skasuje. Tak samo trzeba tępić zwyroli którzy blokują kasy samoobsługowe dużą ilością towaru jak i pieniaczy z posta opa.
@IIIlIII: W ciągu roku będzie to ponad godzina pracy niewolniczej ale spoko, kolejnym etapem będzie wypiekanie bułeczek , później skoro je wypiekasz to możesz wypiekać dla innych. Lidl zgarnie kasę , ale ty będziesz szczęśliwy że Pan pozwolił Ci obcować z kosmiczną technologią, oczywiście dla Twojej wygody, bo jakby inaczej. Swoją drogą śmieszy mnie próba zdyskredytowania rozmówcy nie argumentami lecz wspomaganie się słowami typu "troll" , "szur", "bejt" "xD" i innymi
@paww: Gdyż nikt nie może być dyskryminowany ze względu na rodzaj płatności. Żadna płatność w sklepie stacjonarnym nie powinna być gorzej obsługiwana i zaliczana do kategorii gorszej.
@paww: Idąc twoim tokiem rozumowania można powiedzieć, że powinieneś sobie sam wyprodukować auto i zapłaci korporacji za tą produkcję. Sklepy samoobsługowe - istnieje takie definicja i daje możliwość Klientowi obejrzenia dokładnie danego produktu i przeczytanie składu oraz wyboru np. warzyw , itd. Nie jestem przeciwnikiem kas samoobsługowych, a bardziej nieuczciwego podejścia sklepu i powolne zabieranie wyboru konsumentowi. Skoro mam się sam na kasie obsługiwać to oczekuje np. zniżki 5% bez względu