Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 882
Ech, #julka daj spokój...

Jedzie Julka pociągiem, a żeby historia była śmieszniejsza to bez biletu. No i jedzie sobie pół godziny już, nikomu braku biletu nie zgłasza, mimo tego że obok Julki przechodzę dwa razy przed kontrolą biletów. Zajęta siedzeniem na telefonie ma ważniejsze sprawy niż legalizacja swojej podróży ¯\_(ツ)_/¯

Idziemy z kontrolą biletów, wychodzi że Julka chce kupić studencki bilet.

- Dlaczego pani nie zgłosiła brak ważnego biletu?
- FILM OGLĄDAM NIE WIDZI PAN
- Jedzie już pani ponad pół godziny, minęły trzy stacje, ja przechodziłem przez ten wagon dwa razy, mogła pani zgłosić.
- NO FILM OGLĄDAŁAM BOŻE NO...

No i niestety na bilet studencki wyszło 32 złote +150 za brak biletu, razem 182 ()

- Karta, gotówka?

I nagle nasza Julka zaczęła krzyczeć przeklinać mieszać z błotem wszystkich dookoła, winnych szukać tam gdzie ich nie ma. Nawet zadzwoniła do mamy prawniczki (Julka 25 lat) 'mame pomusz' i pół wagonu słyszało rozmowę mamy z córką, jaka to córka jest mało poradna i cały świat przeciwko Julce.

Julka niestety nie chciała zapłacić, a potem nie chciała podpisać wezwania do zapłaty (bo jej mama podpowiedziała), wobec tego wycieczka kosztowała Julkę 34 + 750 zł ()

aha, i mam się odpier$olić, jutro już mnie zwolnią, a 'hajs to mi ku$wa w zębach przyniesiesz" bo mam mamusię prawniczkę, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja? 'Przyjemnej podróży życzę' bo w sumie nic więcej już powiedzieć nie mogę, mogę za to podstawić prawy policzek do oplucia, bo lewy miałem już cały mokry ()

Nie bądźcie jak Julka.

#pkp #podroze #pociagi #rozowepaski #logikarozowychpaskow

#dziendobrypoproszebilet

Na zdjęciu: siódemka podczas postoju w Niedźwiedziu pod Krakowem.
g.....i - Ech, #julka daj spokój...

Jedzie Julka pociągiem, a żeby historia była śmi...

źródło: comment_1655156541dqxQfEI7ALiTzakb9olZ5N.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gumpa_bobi: Nadal w Polsce jest tak, że jak stacja nie posiada kasy z biletami to u konduktora bilet jest w normalnej cenie czy dzisiaj już trzeba mieć np. bilet mobilny?
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: W regio można płacić kartą, więc też nie ma za dużo problemów z płatnością. Plus na dworcach są automaty. Ja korzystałem z koleo, gdy kupowałem połączenia w dobrej cenie. Taniej było mi kupić dwa osobne bilety niż jeden cały, a konduktor już by tak nie mógł sprzedać.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: to jest jedyna rzecz za którą szanuję pkp
#!$%@?łeś się w akcji i przyleciałeś na dworzec jak już pociąg stał na peronie więc wskakujesz byle wejść, szukasz gdzieś wolnego miejsca i siadasz
w międzyczasie akurat mija cię ktoś z obsługi pociągu więc pytasz go czy możesz kupić bilet bo nie zdążyłeś tego zrobić wcześniej - w odpowiedzi pan/i wyciąga ten dziwny sprzęt, mówisz jaki chcesz bilet, płacisz i życzycie sobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@gumpa_bobi: niestety ludzie dzisiaj tacy są. Widzą problem u innych a nie u siebie. Ja to tam z zawodu jestem kierowcą autobusu i ile razy miałem wylecieć na bruk bo tak mi pasażer powiedział to głowa mała () Pamiętam raz jak już zamykałem drzwi i nagle z za winkla wyskakuje chłop zamiast się zatrzymać to jeb w te drzwi i leży, wstał wszedł i
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: pamiętam jak byłem w licbazie zesrany jak miałem wycieczkę szkolną, normalnie się zrzuciłem jak każdy, wziąłem trochę gotówki portfel dowód i #!$%@? bo zapomniałem legitki podchodzi kontroler w pociągu i każdego sprawdza, powiedziałem że zapomniałem ale jestem na bilecie grupowym i nauczycielka ma te bilety, ale poważnie byłem obsrany bo akcja przypał kontroler darował. Potem już jak szedłem do pociągów to zawsze 3x sprawdzałem czy mam wszystkie dokumenty bo akcja
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Czy w takim przypadku, gdy ta lajza odwoła się do sądu od mandatu, to jesteś wzywany jako świadek? Czy sporządzasz szczegółową notatek z zajścia i to wystarczy?!
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: w sumie nijak niezwiązana historia, ale co tam:
raz jechałem autobusem nocnym na drugi koniec polski (trasa 500km , wyjazd 22:30, przyjazd 5 czy 6 rano. ludzie wsiedli, każdy tam jakoś układa sie żeby oko zmrużyć, a tu taki #!$%@?., oskarek wyciąga laptopa i robi #!$%@? kino autobusowe. na zwrócenie uwagi że może by tak słuchawki jakieś, bo nie każdy ma ochotę na sluchowisko pt. "jakiś super serial" no to
  • Odpowiedz
A ja? 'Przyjemnej podróży życzę' bo w sumie nic więcej już powiedzieć nie mogę, mogę za to podstawić prawy policzek do oplucia, bo lewy miałem już cały mokry ()


@gumpa_bobi: Szanuję za profesjonalizm. Istnieją takie zawody gdzie nad emocjami trzeba mocno panować i nie każdy może je wykonywać.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Mam pytanie. Kiedyś kupiłem bilet ale babka w kasie wydała mi bilet na zła datę, nieświadomy tego pojechałem w trasę i konduktor kazał mi kupić bilet bo bilet jest niewazny, więc kupiłem. Dałem się wydymać czy konduktor miał rację? Zastanawia mnie to bo błąd popełniła kasjerka na dworcu więc mam mieszane uczucia bo kupiłem dwa razy bilet na tą samą trasę.
  • Odpowiedz